SITUACIJA DĖL KORONAVIRUSO (COVID-19) SKAITYKITE ČIA

MŪSŲ PLUG-IN HIBRIDAI

i

Atraskite naują būdą keliauti su PEUGEOT įkraunamais hibridiniais automobiliais. Hibridiniai automobiliai yra labai universalūs ir leidžia jums leistis į ilgas keliones.

Akimirksniu įjunkite 100 % elektrinį režimą ir juo nuvažiuokite iki 59 km (pagal WLTP). Sedanas, universalas ar SUV: mūsų įkraunamų hibridinių automobilių gama atitiks visus jūsų poreikius suderindami novatorišką dizainą, aplinkosaugą ir aukščiausios klasės technologijas nesileidžiant į jokius kompromisus.

PLUG-IN HIBRIDO PRIVALUMAI

/image/44/7/peugeot-508phev-sw-2019-005-fr.598447.jpg

Mėgaukitės naujais vairavimo privalumais su PEUGEOT įkraunamais hibridiniais automobiliais.

VAIRAVIMO MALONUMAS

Atraskite naujus vairavimo jausmus, kuriuos suteikia 100 % elektrinis režimas PEUGEOT įkraunamuose hibridiniuose automobiliuose: 

 • Sklandus važiavimas
 • Aštrus bėgėjimasis dėl momentinio motoro sukimo
 • Tylus motoras
 • Sumažinta vibracija
 • Laisvė keliaujant: dėl įkraunamos hibridinės sistemos, elektra galite nuvažiuoti net iki 59 km.

TAUPYKITE PINIGUS

Pirkdami įkraunamą hibridinį automobilį sutaupysite pinigų dėl: 

 • 40 % mažesnių išlaidų degalams
 • Elektros režimo naudojimo
 • Sumažėjusių aptarnavimo išlaidų

LENGVAS NAUDOJIMAS

Įkraunami hibridiniai automobiliai palengvina jūsų gyvenimą dėl: 

 • Greito ir intuityvaus įkrovimo
 • Realiu laiku pateikiamos informacijos apie jūsų vairavimą
 • „MyPeugeot“ programėlės, leidžiančios kai kurias funkcijas valdyti nuotoliniu būdu
 • Laisvės keliaujant: visiškai laisvai važiuokite didelius atstumus

ATRASKITE MŪSŲ PLUG-IN HIBRIDŲ GAMĄ

/image/78/8/peugeot-3008phev-hy4-2019-002-fr.545788.jpg

Atraskite PEUGEOT 3008 HYBRID IR HYBRID4 hibridinius SUV

Atraskite SUV iš PEUGEOT įkraunamų hibridų gamos. Su savo PEUGEOT SUV 3008 HYBRID galite leistis į nuotykius. Šis hibridinis modelis siūlomas su dviem arba keturiais varančiaisiais ratais, tad automobilis yra gerai valdomas bet kokiame kelyje.

/image/55/6/peugeot-508phev-2019-004-fr.543556.jpg

Atraskite naująjį PEUGEOT 508 HYBRID, premium klasės sedaną

Atraskite premium klasės sedaną iš mūsų PEUGEOT įkraunamų hibridinių automobilių gamos. Sportiškos išvaizdos naujasis PEUGEOT 508 HYBRID sedanas taps jūsų pagrindinis sąjungininkas kasdienėse kelionėse. Įjunkite elektrinį režimą vairavimui mieste, o išvykę į ilgą kelionę mėgaukitės benzininio variklio privalumais.

/image/42/0/peugeot-508phev-sw-2019-006-fr-small.598420.jpg

Atraskite naująjį PEUGEOT 508 SW HYBRID, premium klasės universalą

Atraskite premium klasės universalą iš mūsų PEUGEOT įkraunamų hibridinių automobilių gamos. PEUGEOT 508 SW HYBRID yra suderintu su aukšto lygio komfortu bei erdviu salonu, jis taps jūsų bendražygis visose kelionėse. Keliaudami naudokitės didžiule bagažinės erdve ir 100 % elektriniu režimu.

PLUG-IN HIBRIDINIS VARIKLIS

VAIRAVIMO REŽIMAI

Patirkite vairavimą abiejuose pasauliuose: elektriniame ir benzininiame. PEUGEOT iš lizdo įkraunami hibridai turi keturis variavimo režimus.
Visuose režimuose stabdymo ir lėtėjimo metu veikia energijos regeneravimo sistema.

/image/41/6/peugeot-3008phev-hy4-2019-012-fr.546416.jpg

ELECTRIC režimas

Tai standartinis PEUGEOT iš lizdo įkraunamų hibridinių automobilių režimas. Mėgaukitės visais važiavimo elektra privalumais: tylus važiavimas ir aplinkai draugiškas vairavimas be emisijų.

/image/41/8/peugeot-3008phev-hy4-2019-013-fr.546418.jpg

HYBRID režimas

Hibridinis režimas leidžia keliauti elektriniu arba benzininiu varikliu priklausomai nuo vairavimo stiliaus ir kelio, kuriuo važiuojate. Pasirinkdami šį režimą leisite automobiliui pačiam parinkti tinkamiausią variklį bet kuriam momentui. Naudokite šį režimą norėdami mėgautis tiek elektrinio, tiek benzininio variklio privalumais.

/image/60/9/peugeot-3008phev-hy4-2019-130-fr.613609.jpg

SPORT režimas

Mėgaukitės sukimo momentu, kurį suteikia iš lizdo įkraunami hibridiniai automobiliai. Sportinis režimas leidžia suderinti elektrinio ir benzininio variklio galią. PEUGEOT 3008 HYBRID4 SUV gali pasiekti maksimalią 300 AG galią.

/image/90/9/peugeot-3008phev-hy4-2019-133-fr.613909.jpg

COMFORT režimas

Hibridinis režimas veikia kartu su aktyvia pakaba, taip padidinant važiavimo komfortą.

Aktyvi pakaba suteikia geresnį sukibimą su keliu, tuo pačiu išlaikydama optimalų komforto lygį.

ELECTRIC
HYBRID
SPORT
COMFORT

PLUG-IN HIBRIDINĖ TECHNOLOGIJA

REGENERUOJANTIS STABDYMAS

PEUGEOT automobiliuose su iš lizdo įkraunama hibridine sistema energija regeneruojama mažinant greitį ar stabdant. Dėl regeneruojančio stabdymo jūsų hibridinio automobilio baterija bus dalinai įkraunama, o nuvažiuojamas atstumas padidės.

CO₂ EMISIJOS

Iš lizdo įkraunamo hibridinio automobilio emisijos siekia 29 g/km (pagal WLTP). Važiuojant 100 % elektriniu režimu CO₂ emisijos lygios nuliui.

DEGALŲ SĄNAUDOS

Vidutinės iš lizdo įkraunamo hibridinio automobilio sąnaudos svyruoja tarp 1,3 l/100 km ir 1,6 l/100 km (pagal WLTP), tai vidutiniškai 40 % geresni rezultatai nei benzininių versijų.

KAIP ĮKRAUTI SAVO HIBRIDINĮ AUTOMOBILĮ?

Iš lizdo įkraunami hibridiniai PEUGEOT automobiliai yra lengvai ir praktiškai įkraunami.

Įkrovimo lizdo durelės yra automobilio galinėje dalyje, kairėje pusėje. Automobilio bateriją visiškai įkrovus, kabelį galite patogiai palikti po bagažinės dugnu esančioje specialioje jam skirtoje vietoje.

Įkrovimo metu jūsų iš lizdo įkraunamas hibridinis automobilis apie proceso eigą praneš įvairiaspalvėmis lemputėmis. Įkrovimo laikas priklauso nuo lizdo srovės stiprumo.

 Tam, kad gautumėte visus važiavimo elektra privalumus, iš lizdo įkraunami PEUGEOT hibridiniai automobiliai siūlo įvairius įkrovimo sprendimus.

/image/01/9/peugeot-3008phev-hy4-2018-001-fr.611019.jpg

PRIVATUS ĮKROVIMAS

Įkraukite savo iš lizdo įkraunamą hibridinį automobilį namuose ar darbo vietoje.

 Galite įkrauti savo plug-in hibridinį automobilį naudodami įprastą lizdą (8 A). Baterija visiškai įsikraus per mažiau nei 7 valandas.

Naudodami didelio galingumo „Green’up®“ (14 A) lizdą, savo plug-in hibridinį automobilį įkrausite per mažiau nei 4 valandas.

Taip pat galite naudoti „Wallbox“. Šis įkrovimo sprendimas suteikia itin didelę galią ir sumažina įkrovimo laiką. Su specialiu kabeliu ir sumontuotu 7,4 kW galios krovikliu, baterija gali būti įkrauta per 1 val. 45 min.

/image/02/1/peugeot-3008phev-hy4-2018-007-fr.611021.jpg

VIEŠOS ĮKROVIMO STOTELĖS

 Savo iš lizdo įkraunamą hibridinį automobilį galite įkrauti ir viešose įkrovimo stotelėse. Sparčiai besiplečiančiame tinkle Europoje šiuo metu yra daugiau nei 180 000 įkrovimo stotelių.

Šias stoteles rasite naudodamiesi savo automobilio navigacijos sistema. Verta įsigyti ir „Free2Move Services Charging Pass“, kad gautumėte prieigą prie didžiausio viešų įkrovimo stotelių tinklo Europoje.

EKOLOGIŠKO VAIRAVIMO PATARIMAI

TOLYGUS VAŽIAVIMAS

Tam, kad išvengtumėte padidinto energijos naudojimo, išvenkite nereikalingo trūkčiojimo, dažno stipraus bėgėjimosi ir stabdymo.
Greitkeliuose sumažinkite greitį iki minimalaus, nes dideli greičiai stipriai sumažina hibridinio automobilio nuvažiuojama atstumą.

NAUDOKITE STABDYMO REŽIMĄ

Vietoj įprasto stabdymo naudokite stabdymą varikliu, taip automobilis stabdydamas regeneruos energiją ir įkraus bateriją.

NUSTATYKITE TEMPERATŪRĄ IŠ ANKSTO

Pasinaudokite galimybe nustatyti automobilio salono temperatūrą iš anksto, kol jis kraunasi. Tokiu būdu salono šildymas ar vėsinimas nenaudos energijos iš baterijos ir nesumažins nuvažiuojamo atstumo

PRIŽIŪRĖKITE PADANGAS

Prižiūrėti padangas ir jų būklę yra svarbu nepriklausomai nuo automobilio variklio tipo. Tvarkingos padangos ne tik padidina saugumą, bet ir sumažina energijos suvartojimą, o netinkamos ar netinkamai pripūstos smarkiai jį padidina.

TOLYGUS VAŽIAVIMAS

Tam, kad išvengtumėte padidinto energijos naudojimo, išvenkite nereikalingo trūkčiojimo, dažno stipraus bėgėjimosi ir stabdymo.
Greitkeliuose sumažinkite greitį iki minimalaus, nes dideli greičiai stipriai sumažina hibridinio automobilio nuvažiuojama atstumą.

NAUDOKITE STABDYMO REŽIMĄ

Vietoj įprasto stabdymo naudokite stabdymą varikliu, taip automobilis stabdydamas regeneruos energiją ir įkraus bateriją.

NUSTATYKITE TEMPERATŪRĄ IŠ ANKSTO

Pasinaudokite galimybe nustatyti automobilio salono temperatūrą iš anksto, kol jis kraunasi. Tokiu būdu salono šildymas ar vėsinimas nenaudos energijos iš baterijos ir nesumažins nuvažiuojamo atstumo

PRIŽIŪRĖKITE PADANGAS

Prižiūrėti padangas ir jų būklę yra svarbu nepriklausomai nuo automobilio variklio tipo. Tvarkingos padangos ne tik padidina saugumą, bet ir sumažina energijos suvartojimą, o netinkamos ar netinkamai pripūstos smarkiai jį padidina.

PEUGEOT PASLAUGOS

Mėgaukitės dar didesne laisve valdydami savo iš lizdo įkraunamą hibridinį automobilį dėl „MyPeugeot®“ ir „Free2Move“ teikiamų paslaugų.

/image/01/7/peugeot-208-2019-391-fr.611017.jpg

NUOTOLINIS VALDYMAS i

Kontroliuokite ir planuokite automobilio įkrovimą savo išmaniuoju telefonu. Taip pat galite valdyti automobilio salono temperatūrą.

/image/01/5/peugeot-208-2019-366-fr.611015.jpg

CHARGEMYCAR SU FREE2MOVE PASLAUGOMIS i

Ramiai planuokite savo kelionę ir saugiai pasiekite kelionės tikslą dėl „Free2Move“ įkrovimo stotelių tinklo.

MOBILITY PASS

Reikalinga didesnė nepriklausomybė? Galime pasiūlyti lengvatines vidaus degimo varikliais varomu automobilių nuomos kainas.

MYPEUGEOT® PROGRAMĖLĖ

/image/59/5/508phev.611595.png

Naudokitės realiu laiku teikiama nauda. Suasmenintos paslaugos, susinchronizuotos su jūsų paskyromis nemokamoje „MyPeugeot“ programėlėje:

 •  Stebėkite savo automobilį (vairavimo duomenys, buvimo vieta)
 • Greitas ir lengvas pagalbos iškvietimas.
 • Valdykite savo automobilio techninės priežiūros ir aptarnavimo įrašus.

KITI KLAUSIMAI APIE IŠ LIZDO ĮKRAUNAMĄ HIBRIDĄ

Iš lizdo įkraunamas hibridas ar elektromobilis: kurį pasirinkti?

 Realybėje hibridinis automobilis nėra nei geresnis, nei blogesnis už elektromobilį. Tam, kad pasirinktumėte kuris automobilis Jums tinka geriausiai, reikėtų išsiaiškinti poreikius ir vairavimo įpročius.

Elektromobilis labiau tiks važinėjantiems tik mieste.

Jeigu dažnai važinėjate ilgais atstumais, hibridinis automobilis Jums bus geriausias pasirinkimas. Iš lizdo įkraunami hibridiniai automobiliai leidžia važiuoti 100 % elektriniu arba hibridiniu režimu. Taip galite keisti skirtingus režimus priklausomai nuo kelio, kuriuo važiuojate.

Kaip veikia iš lizdo įkraunamas hibridas?

 Iš lizdo įkraunami hibridiniai „Peugeot“ sujungia elektrinio ir vidaus degimo variklių privalumus viename automobilyje.

Hibridinis automobilis naudoja du galios šaltinius: benzininį variklį ir vieną arba du elektrinius motorus su baterija ir įkrovimo lizdu. Pagrindinis skirtumas tarp hibridinio ir įkraunamo hibridinio automobilio yra tai, kad pastarojo baterija yra įkraunama iš tinklo. Peugeot iš tinklo įkraunami hibridai gali nuvažiuoti iki 50 km elektriniu režimu, kai neįkraunami hibridai elektra nuvažiuoja tik 2 ar 3 kilometrus.

Iš lizdo įkraunami hibridiniai automobiliai leidžia važiuoti 100 % elektriniu, hibridiniu arba vidaus degimo variklio režimu. Taip galite keisti skirtingus režimus priklausomai nuo kelio, kuriuo važiuojate.

Ar iš lizdo įkraunami hibridiniai automobiliai išskiria mažiau CO₂ nei benzinu varomi?

 Iš lizdo įkraunamas hibridinis automobilis iki 50 km gali važiuoti tik elektra taip neišskirdamas nei kiek CO₂. Tam, kad optimizuotumėte CO₂ emisijas, rinkitės elektrinį režimą važiavimui mieste. Norėdami pastoviai naudotis šiuo režimu reguliariai turėsite įkrauto savo hibridinį automobilį.

Naudodamiesi ekologiško vairavimo technikomis ir hibridiniu režimu galite optimizuoti nuvažiuojamą atstumą elektra ir taip sumažinti CO₂ emisijas.