PARTNERIAI IR KLIENTAI REKOMENDUOJA

/image/95/3/peugeot-5008-2016-134-fr.148259.299953.jpg

"PEUGEOT" PARTNERIAI IR KLIENTAI REKOMENDUOJA

Niekada negalvojau,kad savo namų kieme matysiu Peugeot. Yra baisių automobilių, yra nuostabiai gražių, bet techniškai nepatikimų. Yra inžinierinių stebuklų prie kurių neprisilietė joks dizaineris. Yra ir automobilių apie kuriuos nieko negalvoju. Jie man tiesiog neegzistuoja. Arba neegzistavo. Šioje kategorijoje iki šiol buvo ir Peugeot. Vairuoju automobilį jau 28 metus,o pirktų automobilių skaičių jau seniai pamečiau, todėl ‚viską apie visus žinau‘. Tiesa pasakius, galvojau, kad mane sunku kažkuo nustebinti. O juolab nebūčiau patikėjęs, kad nustebins mane Peugeot. Ieškojau naujo automobilio šeimai, kuriame tilptų 2 vaikiškos kėdutės, mama, močiutė. Ir dar 2 vėžimėliai. Ir dar pora lagaminų. Ir dar trys krepšiai. Ir gal dar vonelė ir sulankstoma lovelė. Reikalavimai kosminiai. Kad bagažinė atsidarytų pamakalavus koja, kad būtų erdvus. O taip pat panoraminis stogas, visos įmanomos gudrybės, šildomos sėdynės, kameros, saugumo sistemos. Ir kad būtų gražus - automobilis su fantazija. Ir kad būtų nebrangus. Ir kad nereiktų ilgai laukti. Tokie visų pirkėjų lūkeščiai. Čia kaip tas senas posakis apie „gražią ir protingą moterį“. Nuoširdžiai bandžiau 3 kitus modelius. Kalbėjau su bičiuliais. Klausiau ir jų nuomonės. Kaip tikra ‚šeimos galva‘ dėjau visus pliusus ir minusus į vieną lentelę. Žmona Indrė irgi turėjo prioritetų sąrašą. Vistik, naują automobilį vairuos ji. Ir kuo baigėsi? Supranti, jog automobilis turi tau tarnauti. Žinai, kad jis turi būti patikimas. Nori, kad vairuojant jis tau teiktų džiaugsmą. Tiki, kad jis privalo būti saugus. Mūsų naujas Peugeot 5008 jau mūsų kieme. Ir nors teoriškai jis priklauso mano žmonai, aš kiekvieną kartą stengiuosi rasti progų jį vairuoti pats. Nes jis man nuoširdžiai patinka. O tai – svarbiausia!, - Jogaila Morkūnas

„Savo automobilių parke turime Peugeot automobilių, nes jie atitiko mūsų lūkesčius ir esame patenkinti jų kokybę, teikiamomis serviso paslaugomis. Personalas profesionalus ir kompetentingai atlieka savo funkcijas, o iškilusias problemas sprendžia stengdamiesi patenkinti mūsų lūkesčius. Aras Kiela, transporto vadovas, UAB „Balticar“ (Hertz)

„Savo trumpalaikės nuomos parką papildėme ir Peugeot markės automobiliais, nes jie pilnai atitinka mūsų ir mūsų klientų lūkesčius dėl kokybės, patogumo ir kainos. Taip pat esame patenkinti Peugeot serviso teikiamomis paslaugomis, profesionaliai, kompetetingai ir atsakingai aptarnaujančiu personalu.“,- Marius Adamonis, vykdantysis vadovas, UAB „Mobility Lietuva“ (Europcar).

“Bendradarbiavimas su „Peugeot“ atstovybe Vilniuje mus lydi jau ne vienerius metus. Džiaugiamės, kad visada galime pasikliauti darbuotojų kompetencija: žinome, kad jie ne tik profesionaliai pardavinėja automobilius, bet ir padeda klientams rasti geriausią sprendimą tą automobilį finansuoti.”, - Kęstutis Grinaveckas, lizingo departamentas Vilniaus regiono pardavimų vadovas ir departamento direktoriaus pavaduotojas, Šiaulių bankas.

„Labai džiaugiamės Peugeot atstovybės darbuotojų iniciatyvomis, bendradarbiaujant ir tobulinant svarbius draudimo sprendimus savo klientams. Neabejojame, kad kartu kuriami finansinio saugumo produktai prisideda prie Peugeot automobilius pasirinkusių klientų ramybės, žinant, jog net ir atsitikus nemaloniam netikėtumui, viskas bus gerai.“, - Gintaras Kazlauskas, plėtros projektų vadovas, plėtros partnerių departamentas, „IF“ draudimo bendrovė.

“Bendradarbiaudami su Peugeot atstovybe “Autovici”, bendrus lizingo projektus įgyvendiname sklandžiai ir efektyviai. Peugeot komanda profesionaliai pasirūpina klientais nuo automobilio išsirinkimo iki finansavimo suderinimo.“  - Luminor Lizingas, Automobilių finansavimo departamento komanda.

Renkantis automobilį man svarbiausia komfortas ir ekonomiškumas. Be abejonės Peugeot atitinka kokybės ir kainos santykius. Peugeot salone Šiauliuose, buvau maloniai pasitiktas, puikiai aptarnautas. Man buvo pasiūlytas bandomasis važiavimas, atsakyta į man rūpimus klausimus. Pats salonas padarė gerą įspūdį, jame šviesu, o automobilių išdėstymas patogus, galima juos apžiūrėti iš visų pusių. Geras aptarnavimas atskleidžia įmonės veidą. Man svarbiausia patikimumas, ką ir turi šio ženklo automobiliai. – Juozas Jučas.

Svarbiausi kriterijai renkantis automobilį man būtų kainos ir kokybės santykis. Kitas svarbus aspektas kodėl rinkausi Peugeot atstovybę čia – tai puiki ir patogi vieta ir žinoma laikas, kuris ne tik, kad neprailgo, bet ir buvo puikiai išpildytas. Įsigijau Peugeot 5008 ir esu patenkintas. Mano lūkesčiai dėl šio automobilio pasiteisino. Ateityje, jeigu gaučiau puikų pasiūlymą, manau vėl pasirinkčiau Peugeot markės automobilį. Šiaulių Peugeot atstovybei skiriu gerą įvertinimą už greitą aptarnavimą, suteiktą visą man rūpimą informaciją. -  Sigitas Žilinskas Projektų vadovas UAB „Eccua“.

Man svarbiausi kriterijai renkantis automobilį yra kaina – ekonomiškumas – patogumas. Peugeot markės automobilį mane paskatino pasirinkti būtent kokybės ir kainos santykis. Taigi įsigijau 208 ir tai yra smagus automobilis. Peugeot atstovybė Šiauliuose mane nustebino puiku aptarnavimu, gražia, šviesia aplinka, laikas tikrai neprailgo. Buvo atsakyta į visus man rūpimus klausimus. Ateityje, turint poreikį, vėl rinkčiausi Peugeot markės automobilį. - Antanina Ušinskienė Study director  „Agrolab“.

SURASKITE PREKYBOS ATSTOVĄ

Atrodo, nepavyksta atsisiųsti. Prašome pabandyti vėliau. Jeigu trukdžiai išlieka, susisiekite su mumis