SITUACIJA DĖL KORONAVIRUSO (COVID-19) SKAITYKITE ČIA

Tiesiai iš Ženevos automobilių parodos

/image/56/2/img-6275.176562.jpg

7.03.2017

Tiesiai iš Ženevos automobilių parodos

Pasaulinė premjera – vienatūris elektromobilis Peugeot Partner Tepee Electric, autonomiškas koncepcinis automobilis Peugeot Instinct Concept ir Europos metų automobilio titulas. (

Peugeot 3008 buvo suteiktas „Metų automobilio 2017‟ titulas. Pastaraisiais metais tapo tradicija skelbti  Europos metų automobilį Ženevos automobilių parodos atidarymo išvakarėse. Iš 58 patyrusių automobilininkų žurnalistų susidedanti vertinimo komisija išrinko 7 finalistus ir geriausiu pripažino Peugeot 3008.

Be to, be Metų automobilio titulą pelniusio automobilio, dėmesį patraukė įvairūs elektromobiliai, pradedant paspirtukais ir baigiant vienatūriais automobiliais. Pirmą kartą galite pamatyti aplinkos neteršiantį Partner Tepee Electric automobilį, kuris yra jau anksčiau pasiteisinusio ir labai populiaraus Partner Tepee elektrinė versija. „Iš tiesų, žmonės susirūpino aplinka. Peugeot yra žinomas savo aplinką tausojančiais varikliais  – tiek benzininių, tiek dyzelinių variklių išmetamųjų CO2 dujų kiekis yra mažiausias savo klasėje, tačiau dabar taip pat galima įsigyti kenksmingų medžiagų visiškai neišskiriantį patogų vienatūrį elektromobilį‟, – apie naująjį automobilį pasakoja Peugeot Baltic rinkodaros vadybininkė Kerli Maro.

Išskirtinai daug dėmesio patraukė naujasis autonominis koncepcinis automobilis Peugeot Instinct Concept. „Automobilių entuziastai susidomėję stebi, kokios technologijos vystomos, kokias vairuotojo pagalbos sistemas rasime automobiliuose ateityje ir kokios yra jau šiandien‟, – komentuoja Maro. Automobiliu Instinct Concept galima važiuoti be vairuotojo įsikišimo, tačiau palikta galimybė jį valdyti klasikiniu būdu. Automobilio vairuotojo aplinka Responsive i-Cockpit, stebėdama vairuotojo  elgesį ir gaudama informacijos iš išmaniųjų įrenginių, prisitaiko prie jo vairavimo stiliaus.

Miesto visureigių grupėje pristatomi šie visureigiai:  kompaktiškas 2008, ką tik laimėjęs Europos metų automobilio titulą 3008 ir 7 vietų 5008.

Tarp lengvųjų automobilių demonstruojami Peugeot Traveller, 108 Collection specialiosios versijos ir GT-line modelių 208, 308 ir 508 versijos.

Peugeot Sport seriją parodoje atstovauja sportiški šiuolaikiniai 208 GTi ir 308 GTi modeliai. Be to, galite pamatyti off-road raliuose dalyvavusį neabejotinai geriausią lenktyninį automobilį 3008 DKR, sausio mėnesį iškovojusį trigubą pergalę.