SITUACIJA DĖL KORONAVIRUSO (COVID-19) SKAITYKITE ČIA

Tiesiai iš Ženevos automobilių parodos

Tiesiai iš Ženevos automobilių parodos

6.03.2018

Tiesiai iš Ženevos automobilių parodos – trys Peugeot pristatymai pasauliniu mastu

Ženevos automobilių parodoje Peugeot pristato naujausias transporto priemones ir technologijas. Pirmą kartą demonstruojamas naujasis Peugeot 508, Peugeot Rifter ir Peugeot Rifter 4x4 koncepcinis automobilis bei naujasis prekės ženklo ambasadorius - milžiniška liūto skulptūra.

1320 kvadratinių metrų parodos plotas yra visiškai atnaujintas ir suskirstytas į sekcijas:

  • Pasaulinė sekcija - Peugeot 508, Peugeot Rifter ir Peugeot Rifter 4x4 Concept, liūto skulptūra
  • Peugeot Design LabBeneteau pašvęstas laivas Sea Drive Concept, elektrinis paspirtukas, sudedamas dviratis ir pan.
  • Peugeot tehnologija – naujoji 8 greičių automatinė pavarų dėžė, 225 AG PureTech benzininis variklis, 130 AG BlueHDi dyzelinis variklis ir naujausios šiuolaikinės vairuotojo pagalbos sistemos.
  • Peugeot Sport – 208 WRX, 308 TCR, 208 GTi, 308 GTi.

Naujasis Peugeot 508 – radikalus kupė-sedanas

Naujojo Peugeot 508 dizainas yra galingas, savimi pasitikintis. Automobilio priekinę dalį įkvėpė Peugeot Instinct koncepcinis automobilis – savitą žibintų braižą sukuria vertikalios LED dieninės šviesos. Liūto nagus imituojančius galinius LED žibintus rėmina blizgančios juodos dekoratyvios juostelės. Žemi šoniniai langai ir neįrėminti durų langai prideda elegancijos ir pabrėžia kupė prigimtį.

Prietaisų skydelio dizainas yra Exalt koncepcinio automobilio atspindys. Naujajame 508 automobilyje yra įdiegtas patogus naudoti Peugeot i-Cockpit vairuotojo skyrius, kurio pagrindiniai komponentai yra kompaktiškas vairas ir 10" jutiklinis ekranas bei 12,3“ skaitmeninį ekraną turintis head-up prietaisų skydelis. i-Cockpit siūlo du galimas aplinkas: viena iš jų yra dinamiško važiavimo stiliaus Boost, antroji – Relax – vertinantiems ramios ir patogios kelionės patirtį. Taip pat, pasirinkus norimą režimą iš  keturių siūlomų važiavimo režimų (ECO / Sport / Comfort / Normal) galima pakoreguoti automobilio pakabą ir dinamiką.

Peugeot 508 yra įdiegtos naujausios technologijos. Naująją 8 pavarų automatinę pavarų dėžę galima įsigyti su visais variklių variantais: su PureTech 180 AG arba 225 AG benzininiais varikliais, taip pat, su 130 AG, 160 AG ir 180 AG BlueHDi dyzeliniais varikliais. Naujoji daugiapakopė galinė Active Suspension Control pakaba užtikrina tiek tikslesnį valdomumą, tiek padeda komfortabiliau važiuoti nelygiais keliais. Naktinio matymo prietaisas, naudojantis infraraudonųjų spindulių kamerą, įgalina tamsoje ir esant blogam orui matyti 200 – 250 metrų atstumu.

Naujasis 508 modelis padėjo Peugeot žengti didelį žingsnį premium klasės linkme. Jis taip pat pristato naujas naudojamas medžiagas, tokias kaip alkantara ir odą primenančius napa apmušalus bei aukščiausios kokybės garso sistemą.

Naujasis Peugeot Rifter ir Rifter 4x4 koncepcinis automobilis – abu sukurti nuotykių ieškotojams

Naujasis Peugeot Rifter puikiai jaučiasi tiek miesto džiunglėse, tiek gamtoje. Jame įrengta naujoviška Peugeot i-Cockpit šiame segmente užtikrina precedento neturinti malonumą vairuoti. Peugeot Rifter yra patvarus, universalus ir praktiškas automobilis, kurį bus galima įsigyti dviejų kėbulo ilgių, penkiavietį arba septynių vietų. Variklių asortimentą sudaro 110 AG ir 130 AG PureTech benzininiai varikliai ir 75 AG, 100 AG bei 130 AG dyzeliniai varikliai. Patogiai važiuoti Rifter automobiliu padeda naujausios Peugeot vairuotojo pagalbos sistemos.

Koncepcinis Peugeot Rifter 4x4 yra sukurtas iškylautojams. Automobilis yra aprūpintas specialiomis padangomis, turi keturių varomųjų ratų sistemą ir, lyginant su įprastais automobiliais, 80 mm aukštesnę prošvaisą. Automobilis komplektuojamas su stogo bagažine ir kalnų dviračiu, turinčiu pagalbinį elektrinį variklį ir korpuse paslėptą akumuliatorių.

Peugeot liūto skulptūra – naujasis prekės ženklo ambasadorius

Nauja gigantiška liūto skulptūra simbolizuoja prekės ženklo orumą ir kokybę. Pasišventimas kokybei jau 200 metų yra Peugeot prigimtis.

Pirmasis Peugeot logotipas buvo sukurtas 1858 metais, o naujoji skulptūra yra skirta atšvęsti jo 160 metų istoriją. Peugeot Design Lab sukurtas monumentalus meno kūrinys yra 12,5 m ilgio ir 4,8 m aukščio.

Peugeot Design Lab sekcijoje galima susipažinti su naujausiu dizaino skyriaus pasiekimu – Beneteau įmonei skirtu Sea Drive Concept, kuriame svarbiausi i-Cockpit komponentai yra perkelti į motorinių jachtų vairavimo aplinką. Taip pat, pristatomi įvairūs elektriniai dviračiai ir daug kitų įdomybių.

Technologijų sekcijoje galima pamatyti naujausius, tačiau ekonomiškiausius Peugeot variklius, naująją degalus tausojančią 8 pavarų automatinę pavarų dėžę ir naujoviškiausias vairuotojo pagalbos sistemas.

Peugeot Sport 2018 metais visą dėmesį sutelkė ralio krosui. Galima susipažinti su Sebastieno Loebo 208 WRX lenktyniniu automobiliu – keturiais varomaisiais ratais varomas automobilis sveria 1 300 kg, variklis sukuria 560 AG, sūkio momentas yra 850 Nm, o pagreitėjimas nuo nulio iki šimto – mažiau nei 2 sekundės. Be to, Peugeot demonstruoja 308 Racing Cup lenktynėms sukurtą Peugeot 308 TCR ir sportinius 208 GTi bei 308 GTi.

Lyginant su 2016 metais, 2017 metais automobilių pardavimas visame pasaulyje išaugo 12%, iš viso parduota 2 134 850 automobilių. Peugeot gerokai išaugo Europos TOP dešimtuke ir pardavė 6,55% Europos naujų automobilių rinkos dalies.