„Peugeot“ Ženevos automobilių parodoje

/image/18/5/r04-peugeot-208-final-art-jaune-rvb-newcrop.517185.jpg

2019-02-28

„Peugeot“ Ženevos automobilių parodoje: dvi pasaulinės premjeros 100 % elektrifikuotame stende

Ženevos automobilių parodoje „Peugeot“ pristato naująjį „Peugeot 208“ su elektriniu varikliu ir koncepcinį automobilį „Peugeot Sport Engineered 508“ su net trimis varikliais. Dar 100 % elektrifikuotame stende galima pamatyti „Peugeot 3008“ su elektriniu varikliu, 508 sedaną ir SW universalą, visiškai autonomiškai važiuojantį elektrinį koncepcinį automobilį „e-LEGEND“ bei naujų elektrinių dviračių ir motorolerių.

„Peugeot Baltic“ vykdomojo direktoriaus Andrus Kuus nuomone, Ženevos „Motor Show“ yra svarbus automobilių pramonės renginys – nuo jo prasideda viso „Peugeot“ modelių asortimento elektrifikavimas. „Iki 2023 metų visi „Peugeot“ modeliai turės elektrines arba hibridines versijas. Iš Ženevos parodoje demonstruojamų automobilių Lietuvos prekybos salonus dar šiais metais pasieks naujasis 208 bei hibridinis „Peugeot 3008“, naujasis 508 kupė-sedanas ir 508 universalas“, – teigia Kuus.

Naujasis „Peugeot 208“ ir „e-208“: jaunatviškas ir futuristinis
Ženevoje pristatomas naujas vieno iš populiariausių „Peugeot“ automobilių – 208 – modelis, kurį dabar galima rinktis ir su elektriniu, ir su benzininiu, ir su dyzeliniu varikliu. Įkvėptas koncepcinio automobilio „Peugeot Fractal“, 208 modelis turi naujos kartos vairuotojo vietą „i-Cockpit“ su 3D ekranu ir kompaktinės klasės automobilių segmente geriausią pagalbinių vairavimo priemonių pasirinkimą. Jos kartu su išmaniojo telefono ekrano atspindėjimo funkcija ir „TomTom® Traffic“ 3D navigacijos įrenginiu bei realiuoju laiku pateikiama eismo informacija naujajam „Peugeot 208“ suteikia ypatingo saugumo ir tiesia kelią pusiau automatinio vairavimo link.

„Peugeot e-208“, turėdamas 100 kilovatų (136 AG) tylų ir nevibruojantį elektrinį variklį su 260 Nm sukimo momentu, suteikia malonią aistringo važiavimo patirtį. Dėl kėbulo spalvos dekoratyvinių grotelių, priklausomai nuo žiūrėjimo kampo spalvą keičiančio liūto ženklo ir monogramos „e-208“ ant galinio sparno viršutinės dalies, iš išorės „e-208“ atrodo labai patraukliai.

Koncepcinis automobilis „Peugeot Sport Engineered 508“: nauja galia
Sukurtas 508 hibridinio sedano pagrindu, „Peugeot Sport Engineered 508“ pradeda naujo elektrinių automobilių asortimento plėtrą. Sportiško automobilio aerodinamika ištobulinta siekiant išgauti optimalų efektyvumą ir galią: aštrus priekinis buferis ir dekoratyvinės grotelės su vėdinimo angomis, aerodinaminiai stabilizatoriai ant galinių sparnų viršutinės dalies ir difuzorius galinėje dalyje.

„Peugeot“ inžinierių dėka „Peugeot Sport Engineered 508“ yra toks pat galingas, kaip automobiliai su 400 AG vidaus degimo varikliais. Ypatingą keturių ratų pavaros automobilio greitėjimą užtikrina trijų variklių derinys: 200 AG „PureTech“ benzininis variklis ir du elektriniai varikliai – 110 AG variklis priekyje ir 200 AG variklis gale. Pagal WLTP matavimo metodiką vien tik su elektriniu varikliu „Peugeot Sport Engineered 508“ gali nuvažiuoti iki 50 km.

100 % elektrinis „Peugeot“ stendas
„Peugeot“ stendas Ženevos automobilių parodoje bus atidarytas kovo 7–17 dienomis, daugiau kaip 1400 kv. m. plote lankytojai bus supažindinami su 100 % elektrinėmis naujovėmis:

  •  dvi pasaulinės premjeros: naujasis „Peugeot 208“ ir „e-208“ bei koncepcinis automobilis „Peugeot Sport Engineered 508“;
  • 100 % elektriniai įkraunamieji hibridiniai automobiliai: „Peugeot 3008 HYBRID4“ ir „Peugeot 508 HYBRID“ salonuose pasirodys jau ketvirtą ketvirtį, jie turės keturis važiavimo režimus.
  •  „PEUGEOT e-Legend Concept“: autonomiškai važiuojantis koncepcinis automobilis įkūnija „Peugeot“ viziją apie 100 % elektrinį automobilį ir itin trokštamą jo ateitį.
  • Naujas logotipo devizas „Motion & e-Motion“ pabrėžia „Peugeot“ siekį pereiti prie naujų energijos šaltinių ir įgyvendinti „Peugeot“ automobilių elektrifikavimą.
  • Elektrifikuotas etaloninis prekinio ženklo ambasadorius – liūto skulptūra: pernai Ženevoje pristatytas „Peugeot“prekinio ženklo ambasadorius šiemet prabunda naujam gyvenimui su žaliais ir mėlynais šviesos efektais ir atspindinčia glotnių paviršių figūra. Prekinis ženklas į energijos šaltinių keitimo epochą žengia ir elektrifikuodamas savo simbolį.

„Peugeot“ yra vienintelis pasaulyje gamintojas, siūlantis ir dvirates, ir trirates, ir keturrates transporto priemones, todėl stende pristatomi ir naujausi elektriniai dviračiai bei motoroleriai.

  • „Peugeot Cycles“ naujasis „Electric VTC eT01 Belt Powertube“ turi visiškai nereikalaujančią priežiūros diržinę transmisiją. Elektrinis variklis ir į rėmą įmontuotas akumuliatorius užtikrina sklandų greitėjimą ir tylų pedalų mynimą.
  • „Peugeot Motorcycles“ pristato koncepcinį motorolerį „E-METROPOLIS“, tai elektrinė prekinio ženklo triračių motorolerių flagmano versija. Labai gero galingumo savo segmente „E-METROPOLIS“ siekia tapti nauju etalonu didžiausiuose Europos miestuose. Prie rėmo pritvirtintas elektrinis variklis perduoda 36 kilovatų galią į galinį ratą ir užtikrina maksimalų 135 km/h greitį. Su viena įkrova galima nuvažiuoti iki 200 km. 

„Peugeot“
Kiekvienas „Peugeot“ automobilis siūlo klientams įkvepiančią ir pasitenkinimo suteikiančią važiavimo patirtį, išskirtinį dizainą ir kokybę be jokių kompromisų. Kompanija daugiau nei 160 pasaulio šalių turi virš 10 000 prekybos salonų, kuriuose pernai parduota daugiau kaip 1,74 milijono automobilių.