SITUACIJA DĖL KORONAVIRUSO (COVID-19) SKAITYKITE ČIA

Naujojo „Partner“ kainas

23.10.2018

/image/79/2/peugeot-par-2018-044-fr.428792.jpg

Peugeotpaskelbė naujojo Partnerkainas

„Peugeot“ jau paskelbė Metų komerciniu automobiliu išrinktojo „Partner“ kainas, prasidedančias nuo 13 900 eurų. Lietuvą naujieji automobilių modeliai pasieks kitą mėnesį, tačiau užsisakyti naująjį „Partner“ galite jau dabar.

„Peugeot“ gamina populiariuosius komercinius „Partner“ automobilius jau per 20 metų, tačiau naujosios kartos modelis siūlo šiuolaikiniams automobiliams būdingas komforto ir važiavimo potyrio savybes. Naujasis „Partner“ pasižymi savo proporcijų pusiausvyra, suteikiančia šiam automobiliui mažo, pravažaus ir kompaktiško komercinio automobilio stilių. Automobilio savitumas pasireiškia galinga, aukšta ir trumpa priekine kėbulo dalimi, naujo dizaino vertikaliomis apdailos grotelėmis, priekiniu langu ir chromuotais priekiniais žibintais su integruota „letena“. Visą modelių asortimentą dinamišku daro aukštai įrengtos sėdynės ir optimaliu atstumu sumontuoti ratai.

Naujasis „Peugeot“ modelis „Partner“ yra dviejų kėbulo ilgių − 4,4 ir 4,75 metrų, galima pasirinkti variklio tipą ir papildomą įrangą. Svarbi naujausio modelio naujovė yra perkrovos indikatorius bei užpakalinės ir šoninės vaizdo kameros, kurios, vairuotojui atliekant manevrus, nepalieka nematomų kampų. Taip pat pirmą kartą šiame segmente įrengtas elektrinis stovėjimo stabdyds. „Partner“ išsiskiria ir tuo, kad jis yra pirmasis komercinis automobilis, turintis vairuotojo postą PEUGEOT i-Cockpit®“, garantuojantį nepriekaištingą  važiavimo patirtį. .

Naujasis „Partner“, pagamintas ant naujos platformos, bus parduodamas su naujausios kartos 110 arklio galių „PureTech“ benzininiu varikliu bei keturiais skirtingais „BlueHDi“ dyzeliniais varikliais, kurių galia svyruoja nuo 75 iki 131 arklio galios. Automobilis išsiskiria mažomis degalų sąnaudomis bei nedideliu išmetamųjų CO2 dujų kiekiu. Automobilį galima rinktis su 5 arba 6 laipsnių mechanine pavarų dėže, taip pat, su automatine 8 laipsnių pavarų dėže.

Būsimasis automobilio savininkas gali užsisakyti sau tinkamą „Partner“ automobilį, pavyzdžiui, itin sunkioms aplinkos sąlygoms skirtą modelį GRIP su aukštesne prošvaisa arba TEAM modelį su ilgesniu kėbulu, kuriame gali važiuoti penki asmenys. Tiems, kurie turi praleisti valandas ant ratų ir nuvažiuoti daug kilometrų, yra sukurta BUSINESS versija. Visus naujus „Partner“ automobilius galima užsisakyti jau sukomplektuotus − PRO ir ACTIVE versijas.

Rugsėjo mėnesį Hanoveryje naujasis „Partner“ buvo išrinktas tarptautinio „Metų furgono“ konkurso nugalėtoju (International Van of the Year 2019). Tai įvyko dar prieš jam patenkant į rinką.  Naujasis „Partner“ Lietuvos rinką pasieks ateinančių metų vasario mėnesį, tačiau jį galima užsisakyti jau dabar.

 Automobilio Partner PRObazinė įranga:

 • ESP stabilumo ir ASR sukibimo valdymo sistema;
 • elektra valdomi langai;
 • nuotolinio valdymo centrinis užraktas, automatiškai užsirakinantis pradėjus važiuoti;
 • vairuotojo oro pagalvė;
 • padangų slėgio stebėjimo sistemą;
 • oro kondicionierių;
 • palydos į namus „Follow-me Home“ šviesas;
 • radijo imtuvą, MP3, „Bluetooth“, USB.

Naująjį „Partner“ PRO galima įsigyti už 13 900 eurų (su 110 AG „PureTech“ benzininiu varikliu ir 6 laipsnių mechanine pavarų dėže). Modelį su dyzeliniu varikliu nuo 14 500 eurų (su 75 AG „BlueHDi“ varikliu ir 5 laipsnių mechanine pavarų dėže).

Automobilio Partner GRIPbazinė įranga:

 • paaukštinta prošvaisa;
 • pažangi sukibimo sistema „Advanced Grip Control“ (turi optimizuotą 5 režimų sukibimo valdymo sistemą ir važiavimo kalnuose stabdžius) ir didelių matmenų M+S padangos, geriau sukimbančios su kelio danga, speciali karterio apsauga bei normalaus dydžio atsarginis ratas;
 • 1+2 priekines sėdynės, skiriamoji sienelė (su liuku ilgiems kroviniams vežti), nulenkiama priekinio keleivio sėdynė bei darbo stalas šone sėdinčio keleivio sėdynės atloše;
 • elektrinis stovėjimo stabdyss;
 • 12V elektros lizdas ir LED lemputės bagažo skyriuje, 4 papildomi krovinių tvirtinimo kabliai bagažo skyriaus viršuje.

Naująjį „Partner GRIP“ galima įsigyti už 15 100 eurų (su 110 AG „PureTech“ benzininiu varikliu ir 6 laipsnių mechanine pavarų dėže). Modelį su dyzeliniu varikliu nuo 15 700 eurų (su 75 AG „BlueHDi“ varikliu ir 5 laipsnių mechanine pavarų dėže).

Automobilio Partner ACTIVEbazinė įranga:

 • stumdomas durys dešinėje pusėje;
 • priekiniai rūko žibintai su posūkio apšvietimo funkcija;
 • elektrinis stovėjimo stabdys;
 • greičio valdymo sistema su greičio ribotuvu;
 • radijo imtuvas su 8“ lietimui jautriu ekranu, „Apple CarPlay“, „Android Auto“, USB, „Bluetooth“.

Naująjį „Partner ACTIVE“ galima įsigyti už 15 600 eurų (su 110 AG „PureTech“ benzininiu varikliu ir 6 laipsnių mechanine pavarų dėže). Modelį su dyzeliniu varikliu nuo 16 200 eurų (su 75 AG „BlueHDi“ varikliu ir 5 laipsnių mechanine pavarų dėže).

Automobilio Partner BUSINESSbazinė įranga:

 • ypač efektyvi garso izoliacija, kuri komercinių automobilių kategorijoje važiuojant garantuoja bekompromisę tylą;
 • comfort klasės sėdynės;
 • oro kondicionierius;
 • galinė ir šoninės vaizdo kameros;
 • elektrinis stovėjimo stabdys;
 • radijo imtuvas su 8“ lietimui jautriu ekranu, „Apple CarPlay“, „Android Auto“, USB, „Bluetooth“.
 • greičio valdymo sistema su  greičio ribotuvu;
 • priekinio lango valytuvai su lietaus jutikliu ir dieniniai žibintai su šviesos jutikliu.

Naująjį „Partner BUSINESS“ galima įsigyti už 17 000 eurų (su 110 AG „PureTech“ benzininiu varikliu ir 6 laipsnių  mechanine pavarų dėže). Modelį su dyzeliniu varikliu nuo 18 600 eurų (su 100 AG „BlueHDi“ varikliu ir 5 laipsnių mechanine pavarų dėže).

Partner TEAM

Pailginto kėbulo „PEUGEOT Partner Team“ išsiskiria savo 5 asmenims skirtomis moduliuojamomis sėdynėmis. Prireikus galima sulenkti antrosios eilės sėdynes, pertvarą patraukti į priekį ir tokiu būdu padidinti bagažo skyrių. Be to, pertvaroje yra liukas, todėl galima vežti ilgus krovinius.

Daugiafunkcis vairuotojo postas „PEUGEOT i-Cockpit®“ yra standartinėje automobilio įrangoje. Jis apima kompaktišką vairą, didelį 8 colių jutiklinį ekraną ir prietaisų skydelį, kurį galima stebėti neatitraukiant žvilgsnio nuo kelio. Be to, komercinių automobilių kategorijoje precedento neturinti patogumo įranga leidžia naudoti naująjį „Partner“ kaip mobilų biurą. Ypatinga BUSINESS modelio garso izoliacija suteikia galimybę skambinti telefonu laisvai ir tyliai, nes nereikia įšimti telefono iš belaidžio telefono  įkroviklio. Reguliuojamas staliukas su 230 voltų lizdu puikiai tinka kompiuteriui pasidėti, o iki trijų sėdimų vietų „Multi-Flex“ sėdynės sulenkiamas atlošas leidžia padidinti bagažo skyrių.

Naująjį „Partner TEAM“ galima įsigyti už 14 900 eurų (su 110 AG „PureTech“ benzininiu varikliu ir 6 laipsnių mechanine pavarų dėže). Modelį su dyzeliniu varikliu nuo 16 500 eurų (su 100 AG „BlueHDi“ varikliu ir 5 laipsnių mechanine pavarų dėže).

Peugeot

„Peugeot“ prekės ženklas siūlo klientams jaudinančią ir automobiliu pasitenkinimą keliančią vairavimo patirtį, patogų dizainą ir nepriekaištingą kokybę. Įmonė turi daugiau nei 10 000 salonų, įsikūrusių 160 pasaulio šalių, o praėjusiais metais pardavimas padidėjo 10,4%, arba siekė per 2,1 milijoną automobilių. „Peugeot“ pradėjo gaminti automobilius 1889 metais. Šiais metais „Peugeot“ Makse laimėjo Dakaro ralį ir kaip gamyklos komanda pradėjo varžytis FIA ralio kroso  pasaulio čempionate.