SITUACIJA DĖL KORONAVIRUSO (COVID-19) SKAITYKITE ČIA

Naujasis Peugeot Partner

partner

28.06.18

Naujasis “Peugeot Partner”

 

Naujasis „Peugeot Partner“ sukurtas vartotojams, dirbantiems įvairiose srityse. Jis nepaprastai praktiškas, patogus, saugus ir patikimas. Be to, naujojo „Peugeot“ autoriai ypatingą dėmesį skyrė vairuotojui ir vairavimo patogumui.

„Peugeot Partner“ „i-Cockpit“ naujos kartos vairuotojo vieta vairavimo patogumą iškelia į visiškai naują lygį. Autoriai sukūrė daug šiuolaikinių pagalbos vairuotojui sistemų, kurios anksčiau komerciniuose automobiliuose nebuvo naudojamos. Tai ergonomiškas ir kompaktinis vairas, „head-up“ prietaisų skydelio derinys su 8 colių sensoriniu ekranu, kas suteikia kelionės metu visiškai kito lygio komfortą ir saugumą. Naujojo „Peugeot Partner“ interjeras išsiskiria savo kokybe, salono apdaila visais aspektais panaši į lengvojo automobilio apdailą. Automobilyje įrengtos naujos technologijos, užtikrinančios komfortišką, intuityvų ir saugų valdymą.

Naujasis „Partner“ siūlo šiuolaikiniam lengvajam automobiliui būdingas parinktis, susijusias su komfortu ir saugumu: tai pirmas iš komercinių automobilių, kuriame įrengta „Surround View“ sistema, tai yra priekinio ir galinio vaizdo kameros, manevruojant nepaliekančios nei vienos nematomos zonos, taip pat „Overload Alert“ sistema, įspėjanti apie perkrovą.

Naujojo „Peugeot Partner“ įranga ir pagalbos vairuotojui sistemos įspūdingos ir yra unikalios šiame segmente. Tarp parinkčių, lyginamų su lengvaisiais automobiliais, galima rasti:

 • elektrinį parkavimo stabdį;
 • adaptyvę greičio kontrolės funkciją su sustojimo funkcija;
 • greitį ribojančių kelio ženklų atpažinimo sistemą;
 • aktyvią perspėjimo apie nukrypimą iš pasirinktos judėjimo juostos sistemą;
 • vairuotojo nuovargio kontrolės sistemą;
 • žibintus su automatiniu persijungimu iš tolimųjų šviesų į artimąsias;
 • galinio parkavimo sistemą su 180 laipsnių apžvalgos spinduliu;
 • nematomų zonų kontrolės sistemą;
 • bekontaktės prieigos ir variklio užvedimo sistemą.

Didelis 8 colių sensorinis ekranas su 3D navigacine sistema suteikia vairuotojui informaciją apie situacijas kelyje realiu laiku ir padeda, pavyzdžiui, surasti artimiausią degalinę. Automobilyje yra kelios galimybės prijungti telefoną: „Bluetooth“, „Apple CarPlay“, „Android Auto“, „MirrorLink“, ir, žinoma, dar yra dvi USB jungtys.

Vairuotojo saugumui pagerinti 3D navigacija artimiausiu metu bus papildyta paslauga „Peugeot Connected Service“, avarijos atveju leidžiančia išsiųsti SOS signalą, nurodyti automobilio buvimo vietą ir susisiekti su kitomis tarnybomis. „Connected Pack“ sistema palengvina kasdienį automobilio naudojimą ir padeda jį aptarnauti šiuolaikiškai, stebėti kuro sunaudojimą ir analizuoti maršrutus. Šie pažangūs sprendimai pirmiausia skirti automobilių parko vadovams, siekiantiems maksimalaus efektyvumo ir optimizavimo.

Kadangi kėbulo ilgis 4,4 m (L1 versija), automobilyje galima vežti daiktus, kurių ilgis iki 1,81 m. Krovinių skyriaus tūris priklausomai nuo versijos yra nuo 3,3 m3 iki 3,8 m3, ir to visiškai pakanka patalpinti du euro padėklus. L2 versijos su pailgintu kėbulu ilgis yra 4,75 m (+35 cm), ir tai leidžia pervežti daiktus, kurių ilgis iki 2,16 m, o krovininio skyriaus tūris atitinkamai yra nuo 3,9 m3 iki 4,4 m3. Bendras daugumos gerai apgalvotų daiktadėžių tūris automobilyje sudaro 113 litrų. Be to, salone yra kompaktiškas rašomasis stalas ir dvi nedidelės angos įrankių skyriuje: vienoje iš jų yra lizdas, skirtas įvairių įrenginių įkrovimui, be to joje telpa 15 colių nešiojamasis kompiuteris. Kaip naujovė priekyje sėdinčiajam keleiviui naudojama apsauginė pagalvėlė „Bag-in“ (atsidaranti iš viršaus į apačią), tad įrankių skyriuje esančios daiktadėžės gali būti tuščios.

 

Naujasis „Partner“ siūlomas su 2 arba 3 sėdimomis vietomis. Yra galimybė dešinėje įrengti „Multiflex“ sėdynę, kurią galima sulakstyti, kai vežamas ilgesnis krovinys. Naujasis „Partner“ sukurtas EMP2 platformoje, užtikrinančioje puikų manevravimą ir mažiausią posūkio spindulį (L1 versija – 10,82 m ir L2 versija – 11,43 m). Automobilio pakrovimo galia viena geriausių segmente: nuo 650 iki 1 000 kilogramų abiejuose ilgio variantuose.

Dėl šviesos diodų apšvietimo, įvairių tvirtinimo kilpų ir 12 voltų rozetės lengva ir patogu naudotis krovininiu skyriumi. Pasirinktinai siūlomos atveriamosios durys (2/3–1/2) arba galinis  stoglangis, atsidarantis į viršų. Taip pat ilgų krovinių pervežimui automobilyje galima įrengti stoglangį ant stogo.

Įvairių rūšių landšaftui bus pritaikytos  kelios versijos, pačios svarbiausios naujovės – sunkiai pravažiuojamoms vietoms skirta „Advanced Grip Control“ sistema, didelė automobilio prošvaisa ir „Mud&Snow“ padangos. Taip pat asortimente bus nauja „Partner Dangel“ 4x4 versija.

Naujasis „Partner“ pasirinktinai siūlo du benzininius variklius 110 ir 130 arklio galių, ir tris dyzelinius variklius 75, 100 ir 130 arjklio galių, kombinuojamus atitinkamai su mechaninėmis 5 ir 6 pavarų dėžėmis arba su automatine 8 pavarų dėže. Visi varikliai atitinka „Euro 6.2“ standartus ir pažsižymo mažomis kuro sąnaudomis.

Benzininiai „PureTech“ varikliai:

 • PureTech 130AG su 8 pavarų automatine EAT8 pavarų dėže
 • PureTech 110AG su 5 pavarų mechanine pavarų dėže

Dyzeliniai „BlueHDi“ varikliai:

 • BlueHDi 130AG su 6 pavarų mechanine pavarų dėže arba su 8 pavarų automatine EAT8 pavarų dėže
 • BlueHDi 100AG su 5 pavarų mechanine pavarų dėže
 • BlueHDi 75AG su 5 pavarų mechanine pavarų dėže

Naujasis „Peugeor Partner“ mūsų rinkoje pasirodys šių metų pabaigoje.