SITUACIJA DĖL KORONAVIRUSO (COVID-19) SKAITYKITE ČIA

Lietuvos Peugeot serviso vadovas tarp geriausiųjų pasaulyje!

service managers cup

18.12.2017

Peugeot Baltics serviso vadovai – vieni iš geriausių pasaulyje

Praėjusią savaitę, gruodžio 5 - 8 dienomis vyko Peugeot ir Citroen (PSA grupės) serviso vadovų finalinis konkursas Poissi mieste, Prancūzijoje.

Jau šeštuosius metus iš eilės Peugeot ir Citroen rengia serviso vadovų profesinio meistriškumo konkursą. PSA grupės variklių ir pavarų dėžių Carrières-sous-Poissy bandymų centre vykusiame konkurse šį kartą daugiausia dėmesio buvo skirta serviso vadovų įgūdžiams vertinti. Buvo vertinamos žinios apie klientų aptarnavimo kokybę ir grupės standartus, pardavimą ir rinkodarą, personalo ir organizavimo valdymą, garantinių įsipareigojimų vykdymą ir pan.

Į finalinį konkurso etapą pateko aštuonios iš dviejų narių susidedančios Peugeot ir Citroen serviso vadovų komandos – iš viso pasaulyje dirba per 14 000 vadovų.

Po dviejų įdomių ir konkurencingų varžybų dienų pirmąją vietą iškovojo Prancūzijos Citroen komanda, antrąją vietą – Rusijos Citroen komanda ir trečioji vieta atiteko Argentinos Citroen dalyviams.

Peugeot Baltics komanda konkurse užėmė septintąją vietą. Baltijos šalis atstovavo jungtinė Lietuvos ir Latvijos komanda - Kauno Peugeot serviso vadovas Tomas BARTKEVIČIUS ir Liepojos Peugeot serviso vadovas Ivo ČIVKAŠS.

Bet kuriuo atveju, tai yra labai didelis Baltijos šalių Peugeot serviso paslaugų veiklos pripažinimas, taigi, sveikiname puikių rezultatų pasiekusius Tomą ir Ivo.