Kampanijos taisyklės

16.04.2018

ŽAIDIMAS! Laimėkite savaitgaliui naująjį „Peugeot 5008“! Jau beveik vasara, tad savaitgalį tikrai norėsite patyrinėti gražią mūsų šalį.  Naujasis erdvus 7 vietų krosoveris „Peugeot 5008“ – puikus automobilis savaitgalio išvykoms tiek šeimai, tiek draugų kompanijai. Norėdami dalyvauti žaidime parašykite komentarą, kur norėtumėte apsilankyti savaitgalį, pasidalinkite šia žinute ir pažymėkite draugą. Laimėtoją skelbsime balandžio 30 d.

  1. Vartotojų žaidimo laikas ir organizatorius

1.1 Vartotojų žaidimas „Laimėk savaitgaliui „Peugeot 5008“ (toliau – Vartotojų žaidimas) rengiamas Lietuvos Respublikoje nuo 2018-04-16 iki 2018-04-30 (imtinai), jį organizuoja „Mediabrands Digital OÜ“ (toliau – Organizatorius).

1.2 Šiomis taisyklėmis Organizatorius nustato Vartotojų žaidimo tvarką. Visi Organizatoriaus sprendimai dėl Vartotojų žaidimo yra galutiniai ir privalomi visiems dalyviams. Vartotojų žaidime gali dalyvauti nuolatiniai Lietuvos gyventojai, išskyrus Organizatoriaus, oficialios „Peugeot“ atstovybės ir „KW Bruun Baltic OÜ“ darbuotojus.

  1. Dalyvavimas vartotojų žaidime ir prizai

2.1 Dalyvaudami Vartotojų žaidime dalyviai patvirtina, kad yra susipažinę su Vartotojų žaidimo taisyklėmis ir sąlygomis ir su jomis sutinka.

2.2 Dalyvaudami Vartotojų žaidime dalyviai sutinka, kad, jei laimėtų pagrindinį prizą, jų nuotraukos bus skelbiamos „Facebook“ ir „Peugeot“ interneto svetainėje.

2.3. Vartotojų žaidime gali dalyvauti visi nuolatiniai Lietuvos gyventojai.

2.4 Norėdami dalyvauti Vartotojų žaidime, vartotojai turi komentuoti įrašą „Peugeot“ „Facebook“ paskyroje.

2.5 Visi dalyviai, kurie komentuos įrašą, dalyvaus prizo – teisės naudotis automobiliu „Peugeot 5008“ savaitgalį, lošime.

2.6 Prizas perduodamas iš anskto susitartoje „Peugeot“ atstovybėje.

2.7  Su prizų laimėtojais bus susisiekta ne vėliau kaip per 3 darbo dienas nuo laimėtojų nustatymo. Jei Organizatoriui ar jo atstovui nepavyks susisiekti su prizo laimėtoju ne dėl Organizatoriaus kaltės, Organizatorius neatsako už tai, kad jam prizo perduoti nepavyko. Jei laimėtojas prizo atsisako, Organizatorius turi teisę išrinkti kitą laimėtoją.

2.8 Laimėtas prizas nekeičiamas kitos rūšies prizu ir jo vertė laimėtojui nekompensuojama pinigais, teisės gauti prizą datos nekeičiamos.

2.9  Su prizais susijusius valstybinius mokesčius Organizatorius sumoka įstatymuose nustatyta tvarka ir terminais.

  1.   Kitos sąlygos

3.1. Paaiškėjus nenugalimos jėgos (force majeure) aplinkybėms Organizatorius turi teisę nutraukti Kampaniją vienašališkai, iškart informuodamas apie tai per Facebook arba kitais būdais.

3.2. Visas pretenzijas dėl Kampanijos organizavimo ar vykdymo reikia siųsti MediaBrands Digital el. paštu: eva@mbd.ee.

3.3. Visi su Kampanija susiję ginčai sprendžiami Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.

3.4. Dalyvaudami Kampanijoje dalyviai sutinka, kad būtų išsaugoti ir naudojami jų vardai, pavardės ir kontaktiniai duomenys Organizatoriui ar jo įgaliotam asmeniui organizuojant ir planuojant šią Kampaniją ir kitas kampanijas bei renginius ateityje, Kampanijos dalyvius informuojant apie tokias kampanijas ir renginius, taip pat kitais Organizatoriaus reklamos ir rinkodaros tikslais.

3.5. Papildoma informacija apie Kampaniją teikiama el. paštu: eva@mbd.ee.