/image/92/9/peugeot_travellerilab_1602at005_1280x445.167929.jpg

NAVIGACIJOS SISTEMA SU INTERNETO PRIEIGA

/image/95/1/peugeot_travellerilab_1602at010_1280x500.167951.jpg

Naujos kartos PEUGEOT navigacijos sistema su interneto prieiga  keliones padaro sklandžias ir tiksliai suplanuotas. Ji suteikia galimybę naudotis 3D žemėlapiais ir pasiūlo alternatyvius kelius, atsižvelgdama į realias eismo sąlygas. Optimizuodama automobilio naudojimą, ji taip pat suteikia informaciją apie oro sąlygas ir degalų kainas. Balso atpažinimo sistema suteikia papildomą saugumą, jums leisdama valdyti navigacijos įrangą, telefoną ir multimedijos funkcijas, nereikalaujant atitraukti nuo kelio akių. 7 colių jutiklinis ekranas veikia kaip sąsaja su „VisioPark“ sistema. Ši sistema suformuoja 180° vaizdą, iš viršaus rodydama aplinką už automobilio. Kliūčiai priartėjus, „VisioPark“ automatiškai persijungia į priartinimo režimą, sudarydama sąlygas dar tikslesniems manevrams.

SAUGUS VAŽIAVIMAS

/image/95/2/peugeot_travellerilab_1601styp006_1280x500.167952.jpg

Keleivių saugumą  garantuoja gausi saugumo įranga. Kelio ženklus atpažįstanti įranga spalvotame prietaisų skydelyje praneša apie galiojantį greičio režimą. Tuomet vairuotojas šia informaciją užfiksuoja, nustatydamas greičio ribojimo/pastovaus palaikymo funkciją.

„PEUGEOT Traveller i-Lab“ stebi vairuotojo gebėjimą išvengti susidūrimo. Jeigu vairuotojas vairuoja dvi valandas be pertraukų, sistema jam kas valandą primena apie būtinybę pailsėti. Ši įranga fiksuoja ir automobilio valdymo judesius, pasitelkdama priekyje esančią kamerą ir vairo pasukimo kampo jutiklį. Nustačius sumažėjusį vairuotojo dėmesingumą, apie tai perspėja vaizdo ir garso signalai. Nustačius susidūrimo tikimybę su judančia arba stovinčia kliūtimi (ar tai būtų automobilis, ar pėsčiasis), automatiškai įjungiama aktyvi avarinio stabdymo sistema „Active City Brake“. Sistemos tikslas – išvengti susidūrimo su kliūtimi ar bent sumažinti susidūrimo pasekmes.

CONNECT FLEET MANAGEMENT

Profesionalams skirta paslauga – „PEUGEOT Connect Fleet Managementprograma su Mirror Screenįrangos pagalba rodoma PEUGEOT Traveller i-Labjutikliniame ekrane. Ji realiu laiku surenka informaciją apie automobilio buvimo vietą ir jo techninius duomenis (degalų sąnaudas, likusias degalų atsargas, vidutinį greitį) ir informuoja vairuotoją bei automobilių parko vadybininkus, pranešdamas ir apie planinę priežiūrą. Individualiai pateikiami ekonominio vairavimo patarimai leidžia optimizuoti degalų sąnaudas. Visa ši informacija papildo kompanijos automobilių parko valdymo įrankius. Ši programa taip pat parko vadovams suteikia galimybę realiu laiku pranešti vairuotojui apie jo tolimesnę veiklą.