/image/92/9/peugeot_travellerilab_1602at005_1280x445.167929.jpg

„PEUGEOT Traveller i-Lab“ viską padaro taip lengvai ir veržliai. Automobilyje panaudotos technologijos iš pagrindų keičia kasdienį jūsų gyvenimą.

KELEIVIŲ POTYRIAI

/image/93/9/peugeot_travellerilab_1602at011_640x480.167939.jpg
/image/94/0/peugeot_travellerilab_1602at012_640x480.167940.jpg

Iki šiol žmonių kelionės verslo transportu būdavo orientuojamos į itin užimtus žmones. Dabar tokia pati kelionė gali tapti  verslo įkvėpimu ir betarpiška patirtimi. Ji prasideda, vos atidarius elektra valdomas slankiojančias duris. Laisvų rankų įranga leidžia atidaryti duris, paprasčiausiai koja pamojavus po slenksčiu. Patekus į saloną, keleivių išmanieji įrenginiai automatiškai prisijungia prie automobilio WiFisiųstuvo. Atskiri mikroautobuso įrangos elementai yra vienu metu atnaujinami, priklausomai nuo jų dokumentų turinio.

TECHNOLOGIJA AUTOMOBILYJE

Planšetinis kompiuteris jutikliniu ekranu yra centrinis šios ekosistemos objektas. Jis įrengtas ant medžiu ir kaučiuku dekoruotos arkos, suderinant tradiciją ir modernumą. Reguliuojamas ir nuimamas, jis gali būti panaudojamas bet kuriuo būdu, atliekant reikalingus darbus: kaip individualus planšetinis kompiuteris, kaip kompiuteris į keturias dalis (atskiriems vartotojams) padalintu ekranu ir t.t. Arkoje įrengti du indukciniai išmaniųjų telefonų krovimo įrenginiai.

GARSO EFEKTYVUMAS

/image/94/5/peugeot_travellerilab_1602at019_640x480.167945.jpg

Keleivių akustinį komfortą optimizuoja specifinė garso izoliacija ir FOCAL įranga. Ji apima keturis vidutinio dažnio ir du aukšto dažnio garsiakalbius, perimtus iš kitiems koncepciniams modeliams panaudotų FOCAL sistemų. Iš viso FOCAL įrangą  sudaro 17 garsiakalbių: žemo ir žemiausio dažnio, vidutinio ir aukšto dažnio garsiakalbiai, kruopščiai išdėlioti automobilyje. Garsiakalbiai sujungti su trimis  FOCAL FD garsiakalbiais, kurių bendra galia siekia 1 300 W. Skaitmeninio signalo apdorojimo procesorius pritaiko garsą prie keleivių skyriaus architektūros. Dėl geriausio akustinio komforto segmente, jūsų išmaniajame telefone esančių garso įrašų klausymas suteiks ypatingą malonumą.

TOBULA ATEITIS

PEUGEOT navigacijos sistema su interneto prieiga nustatoma į naujam susitikimui numatytą vietą. Jeigu kelionės tikslas yra užsakytas viešbutis, gigantiškas 32" dydžio jutiklinis ekranas prijungiamas prie atitinkamo tinklalapio, pradedant virtualų turą po kambarius, pasitelkiant ir „Samsung Gear VR“ virtualios realybės įranga. Prodiuseris tokiu būdu gali iš anksto apžiūrėti potencialią filmavimo vietą. O dizaineris gali naudotis savo įranga, peržiūrinėdamas kuriamus produktus.

Nepriklausomai nuo profesijos jie visi taupo laiką, išmaniuosius telefonus paversdami kasdieniam gyvenimui pritaikytais valdymo pultais. Tokiu būdu, dar esant automobilyje, galima įsiregistruoti viešbutyje arba išsiregistruoti iš jo. Pasiekus kelionės tikslą, keleiviai gali tiesiai eiti į savo kambarį. Jiems nereikia kreiptis į registratūrą, nes elektroninis raktas jau bus atsiųstas į jų išmaniuosius įrenginius. Svečiams išvykus, automatiškai bus formuojama sąskaita, o mokėjimą taip pat bus galima padaryti telefonu.

„PEUGEOT Traveller i-Lab“ suteikia kalbų barjero sprendimą, sumažindamas užsienio svečiams kylančias problemas. Pakeitimai užsienyje besilankančio keleivio dienyne nebereikalauja apie tai pranešti vairuotojui.  Pakeistas susitikimas tiesiogiai persiunčiamas į vairuotojo tvarkaraštį.