/image/88/6/peugeot_fractal.167886.jpg

PEUGEOT FRACTAL yra elektra varomas miesto kupė, atskleidžiantis „PEUGEOT i Cockpit®“ perspektyvą, tyrinėjančią kitus pojūčius.

VISIŠKAS GARSO SLOPINIMAS

i

PEUGEOT FRACTAL išorė ir salonas pirmą kartą buvo sukurti, bendradarbiaujant su garso dizaineriu Amonu Tobinu. Mieste automobilis sinchronizuojasi su savo aplinka. Į ateitį žiūrintis PEUGEOT i-Cockpit®dizainas klausymui suteikia deramą vietą šalia regėjimo ir lytėjimo, kadangi aplinką siekiantys suvokti žmonės pasikliauna visais šiais trimis pojūčiais.

100 PROC. MIESTIETIS

i

PEUGEOT FRACTAL mieste – kaip namuose. Ir taip mažas triukšmo lygis, kurį leidžia pasiekti elektros pavara, yra dar labiau sumažinta, panaudojant aukštas ir siauras padangas su siauru protektoriumi. 

SUSTIPRINANT POJŪČIUS

/image/88/7/fractal_-_amplification_sensorielle.167887.jpg

Pirmą kartą pristatyta 2010 metų koncepciniame modelyje SR1, „PEUGEOT i-Cockpit®“ rinkoje pasirodė 2012 metais, kartu su 208-uoju modeliu. Dabar ją pasirinko daugiau, nei 1,8 milijono klientų. „PEUGEOT i-Cockpit®“ siūlo neprilygstamus potyrius, instinktyvią ergonomiką derindama su analogų neturinčia aplinką.

IDĖJŲ INKUBATORIUS

i

PEUGEOT FRACTAL yra idėjų inkubatorius, tyrinėjantis naują dizainą ir gamybos procesus. Trimačiu spausdintuvu atspausdintos detalės sudaro per 80 proc. salono apdailos paviršių. Aidą sulaikančios medžiagos buvo pagamintos, panaudojant generuojančio dizaino metodą – tobulą komponentą sukurti leidžiantį procesą.

VIDEOS

i

SURASKITE PREKYBOS ATSTOVĄ

Atrodo, nepavyksta atsisiųsti. Prašome pabandyti vėliau. Jeigu trukdžiai išlieka, susisiekite su mumis