/image/21/5/peugeot-508pse-1902pj-100.517215.jpg

508 PEUGEOT SPORT ENGINEERED koncepcinio automobilio dizainą pabrėžia specialūs dažai su „Selenium Grey“ perlamutro dalelėmis, kurių spalva kinta priklausomai nuo apšvietimo. Kėbulo gyvybingumas pabrėžiamas kriptonito spalva nudažytais elementais.

Liūto nagai pabrėžiami įstrižinėmis linijomis, besitęsiančiomis iki pat galinių LED žibintų – jie nudažyti kontrastinėmis juoda ir kriptonito spalva. Apdailoje chromą pakeitė blizgūs juodi atspalviai, o „Peugeot 508“ liūto logotipai yra anoduoti kaip PEUGEOT e–Legend koncepciniame automobilyje.

Sportiškumas dar labiau pabrėžiamas šoniniuose veidrodėliuose: jų apdailos yra iš anglies pluošto.

/image/21/7/peugeot-508pse-1902pj-007.517217.jpg

Aerodinamiškas dizainas suteikia išskirtinę 508 PEUGEOT SPORT ENGINEERED koncepcinio automobilio išvaizdą. Priekinis buferis yra aštrus, turi dideles aušinimo angas prie aerodinaminių elementų. Grotelės orą į radiatorių nukreipia per išskirtines menteles – forma sukuria vaizdą, tarsi jos visada judėtų.

/image/21/8/peugeot-508pse-1902pj-002.517218.jpg

Visas koncepcinio automobilio šonas suprojektuotas aerodinamikai pagerinti, o galiniai sparnai nusmailėja ties žibintais. Galinė dalis yra išskirtinai rafinuota – čia nėra jokio oro aptako, tačiau automobilio charakteris sustiprintas sumontuojant naują difuzorių.

PEUGEOT i–Cockpit®: NATŪRALUS NAŠUMAS

/image/21/6/peugeot-508pse-1902pj-010.517216.jpg

PEUGEOT i–Cockpit® pabrėžia 508 PEUGEOT SPORT ENGINEERED koncepcinio automobilio sportiškumą. Kompaktiškas sportinis vairas padidina valdymo patogumą, o projekcinis ekranas leidžia vairuotojui susikoncentruoti į kelią.

Naujosios optimalų šoninį prilaikymą turinčios sėdynės yra padengtos kokybiška Alcantara® medžiaga ir išsiuvinėtos kriptonito bei juodos spalvų siūlais. Kiekviena interjero detalė yra apdirbta, taip pat ir A, B bei C statramsčiai – jie apsiuvinėti Alcantara®.

Elektroninė pavarų perjungimo svirtis taip pat padengta Alcantara® – tai suteikia vairuotojams naują jutiminę bei vizualinę patirtį. 

Durų apdailos yra perforuotos, su kriptonito apdaila, kaip ir viršutinė panelės dalis. Centrinė konsolė yra padengta anglies pluoštu – tai pabrėžia automobilio elegantišką ir atletišką išvaizdą.

Skrupulingas dėmesys buvo skirtas paskutinei detalei, pabrėžiančiai visą interjerą – tai durų rankenėlės, turinčios švelnų kriptonito atspalvį.