sveikinimo atvirukas 2022
sveikinimo atvirukas 2022

NAUJASIS PEUGEOT 9X8 HYPERCAR – SUKURTAS LENKTYNIAUTI

PEUGEOT pristatė naująjį 9X8, savo naujausios kartos „Hypercar“, kuris 2022 m. debiutuos FIA pasaulio ištvermės čempionate (FIA WEC). Varomas hibridinio galios bloko, su visų ratų transmisija, šis ypač efektyvus prototipas puikiai atitinka PEUGEOT Neo-Performance strategiją, skirtą tiek kelio, tiek lenktyniniams automobiliams, ir užtikrinančią patikimą dinamiškumą. „PEUGEOT SPORT“ inžinierių komanda ir „PEUGEOT Design“ kaip niekad sutelkė savo pajėgas kurdami 9X8.

„PEUGEOT 308“ KOMPAKTIŠKAS HEČBEKAS

ĮKRAUNAMASIS HIBRIDAS ARBA SU VIDAUS DEGIMO VARIKLIU

Itin patrauklus ir neabejotinai aukšto lygio naujasis PEUGEOT 308 žavi savo galia ir dinamiškumu.
Mėgaukitės kiekviena akimirka pasitikėdami inovatyviomis ir praktiškomis naujojo „Peugeot“ „i-Cockpit®“ technologijomis, užtikrinančiomis neprilygstamą vairavimo patirtį.
Vairuokite komfortiškai, naudodamiesi geriausiu ekonomiškumo ir dinamiškumo deriniu, atraskite mūsų Power of Choice i ir leiskite save nustebinti benzininiais ir dyzeliniais automobiliais ar įkraunamaisiais hibridais, galinčiais su elektros varikliu nuvažiuoti 60 km i

„PEUGEOT 308 SW“

VIDAUS DEGIMO VARIKLIS ARBA ĮKRAUNAMASIS HIBRIDAS

Atsikratykite stereotipų ir mėgaukitės kiekviena akimirka su naujuoju PEUGEOT 308 SW.
Jauskitės pakylėtai mėgaudamiesi išraiškingu nekonformistiniu stiliumi ir naujausiomis technologijomis, užtikrinančiomis puikų laiką kelyje.
Atraskite PEUGEOT Power of Choice i  privalumus, suteikite sau laisvę rinktis naująjį „PEUGEOT 308 SW“ universalą su ekonomišku benzininiu arba dyzeliniu varikliu arba įkraunamąjį hibridą.

ATRASKITE MŪSŲ ĮKRAUNAMUOSIUS HIBRIDINIUS AUTOMOBILIUS

Atraskite naują vairavimo būdą su PEUGEOT įkraunamuoju hibridiniu automobiliu. Įkraunamieji hibridiniai automobiliai yra universalūs ir tinka ilgoms kelionėms.

Akimirksniu perjunkite elektrinį režimą ir nuvažiuokite iki 59 km i. WLTP.


Nesvarbu, ar tai sedanas, universalas ar SUV, mūsų įkraunamųjų hibridinių automobilių asortimentas patenkins visus jūsų poreikius nuo naujoviško dizaino ir ekologiškumo iki pažangiausių technologijų, nesileidžiant į jokius kompromisus.

ATRASKITE MŪSŲ ELEKTRINIUS AUTOMOBILIUS

Vairuokite visiškai neteršiantį aplinkos PEUGEOT elektrinį automobilį.


Mūsų elektrinių automobilių asortimentas patenkins visus jūsų reikalavimus: tai gali būti itin kompaktiškas miesto automobilis, šeimos furgonas, funkcionalus lengvasis komercinis automobilis ir kt.


„PEUGEOT“ 100 % elektriniuose automobiliuose suderinta inovatyvus dizainas, išskirtinis ekologiškumas ir pažangiausios technologijos.