SITUACIJA DĖL KORONAVIRUSO (COVID-19) SKAITYKITE ČIA
210 metu
210 metu

MŪSŲ 210 METŲ JUBILIEJUS

Atraskite, kaip mes švenčiame mūsų 210 metų jubiliejų ir sužinokite daugiau apie 12 ryškiausių „PEUGEOT“ istorijos momentų spustelėdami miniatiūras.

210 metų istorijos, 210 metų ypatingų akimirkų.

Buvo nelengva atrinkti tik 12 akimirkų.
Sužinokite mūsų istorijos akimirkas, užfiksuotas šiuose 12 vaizdo įrašų, norėdami pamatyti, kaip iškilo šis prekės ženklas.

 

Armand PEUGEOT

„Nieko nebijok, visada tikėk.“
Grįžkime į 1882 m. Viskas prasidėjo nuo žmogaus, norėjusio revoliucionuoti automobilių rinką, vizijos. Armando aistra viskam, kas rieda ant ratų, ir jo smalsumas elgtis ir daryti dalykus kitaip nei kiti, buvo varomoji „PEUGEOT“ jėga per amžius.

 

„PEUGEOT“ ralyje

Smėlis, purvas ir dulkės: atraskite karalystę, kurią dešimtmečius valdė „PEUGEOT“.
„PEUGEOT“ jau savo pirmaisiais dalyvavimo čempionate metais 1978 m. laimėjo Safario ralį, o vėliau ir Konstruktorių čempionatą, taip sukrėsdama visą ralio pasaulį. Tai buvo tik pradžia ilgos pergalių serijos, užtarnavusios „PEUGEOT“ prekės ženklui šių dangų čempiono titulą.

 

Le Mans 1993

Kas gali būti geriau nei pirmoji vieta ant nugalėtojų pakylos? Stovėti ant visų nugalėtojų pakylos pakopų!
1993 m. trys „PEUGEOT 905“ automobiliai varžėsi legendinėse 24 valandų Le Mano lenktynėse. „Peugeot“ norėjo, kad šios lenktynės ilgam išliktų žmonių atmintyje, ir būtent tai ir nutiko. Po nuožmios kovos su varžovais „PEUGEOT“ automobiliai kirto finišą liniją pirmoje, antroje ir trečioje vietoje: gimė Le Mano legenda.

 

„Metų automobilio“ titulai

„Neįmanoma“ – tai ne „PEUGEOT“.
Kas bendra 1969 m., 1988 m., 2002 m., 2014 m., 2017 m. ir 2020 m.? Visais šiais metais „PEUGEOT“ gavo prestižiškiausią apdovanojimą automobilių gamintojų srityje:        „Metų automobilis“. Šį titulą „PEUGEOT“ gavo šešis kartus – daugiau nei bet kuris kitas automobilių gamintojas.

 

Pikes Peak

Tai viena iš sudėtingiausių ir epiškiausių trasų pasaulyje.
1998 m. ir 1999 m. „PEUGEOT 406 T16“ du kartus iš eilės nugalėjo šiose tarptautinėse lenktynėse. Praėjus 25 metams, „PEUGEOT“ liūtas vėl riaumoja – šįsyk su Sébastienu LOEB‘u. Jis ne tik nugalėjo lenktynėse... Jis sumušė rekordą ir nustatė naujus šių epinių lenktynių į debesis standartus.

 

Type 1, 2, 3

Atraskite automobilio pirmtakus.
1889 m. Pasaulinėje parodoje Paryžiuje Armandas PEUGEOT nusprendė eksponuoti savo pirmąjį garu varomą automobilį – 1 Tipas. Vėliau buvo pristatyti vidaus degimo varikliai, o dar vėliau buvo pristatyti – 2 Tipas ir 3 Tipas. Gimė „Peugeot“ paveldas.

 

e-LEGEND

Kai praeitis ir ateitis susitinka, arba kaip gimsta legendos.
2018 m. Paryžiaus automobilių parodoje pristačius koncepcinį automobilį, jis traukė minias smalsuolių, norinčių išvysti šį 100 proc. elektrinį automobilį, pasižymintį retrofuturistine išvaizda. Tačiau tai dar ne viskas... Tūkstančiai žmonių internete prašė, kad būtų pradėta šio įspūdingo prototipo serijinė gamyba; taip „e-Legend“ greitai taps realybe.

 

PEUGEOT 205

Susipažinkite su automobiliu, kurio neįmanoma neįsimylėti.
Tai daugiau nei tik praktiškas sedanas ar nepamirštamas pirmasis automobilis. „205“ modelis – tai Prancūzijos legenda ir stiliaus ikona. Nuo „Roland Garros“ turnyro iki žaidimų aikštelių – šis automobilis nugalėjo ralio čempionatuose ir susilaukė publikos simpatijų nuo 1885 m., kai per 15 metų buvo parduota 5 milijonai vienetų.

 

PEUGEOT 404

Numeris. Automobilis. Ikona.
Elegantiškas, modernus ir praktiškai daugiau mados klyksmas, nei privatus automobilis, „PEUGEOT 404“ koncepcija buvo sukurta prieš 60 metų, remiantis „Pininfarina“ avangardinio dizaino darbais. Nuo to laiko šis automobilis buvo pristatytas keliais variantais: nuo superprabangaus automobilio, kabrioleto iki universalo.

 

„Šarlatanai“ „Indy 500“ lenktynėse

Kaip 3 jaunuoliams buvo prilipdyta ši pravardė ir kaip jie... iškart ją paneigė.
Trys „PEUGEOT“ jaunuoliai: Georges Boillet, Jules Goux ir Paolo Zuccarelli, turėję kitokį požiūrį į variklis, nusprendė sukurti savo lenktyninį automobilį. Jie sukūrė revoliucinį lenktyninį automobilį „PEUGEOT L76“, kuriame buvo sumontuotas lengvesnis ir ekonomiškesnis variklis. 1913 m. jie buvo pirmieji europiečiai, nugalėję „Indy 500“ lenktynėse.

 

Darbuotojai

Paprasta – būtent jie sukūrė „PEUGEOT“.
Tai žmonės, kurie sukūrė „PEUGEOT“. Jų talentas ir kūrybiškumas išsaugojo pradinę Armando PEUGEOT viziją modernizuoti automobilį, užkariaujant 160 šalių ir teikiant technologijas bei paslaugas, stumiančias „PEUGEOT“ automobilį į ateitį.

 

401 Éclipse

Išradimas, sukrėtęs automobilių pasaulį.
1932 m. George‘sa PAULINAS svajojo kada nors galėti važiuoti lyjant be nesandaraus stogo keliamų nepatogumų. Jo idėja buvo pagaminti standų nuvažiuojantį stogą. Susižavėjusi šia PAULINO idėja, „PEUGEOT“ savo kabrioletuose naudoja nuvažiuojančius stogus daugiau kaip 60 metų.