SITUACIJA DĖL KORONAVIRUSO (COVID-19) SKAITYKITE ČIA

PEUGEOT 208 WRX vadovai Rygos etape taikosi į podiumo vietas

/image/91/5/p-20170610-00967-news.307915.jpg

PEUGEOT 208 WRX vadovai Rygos etape taikosi į podiumo vietas

Pasaulio ralio kroso čempionatas tęsiasi rugsėjo 16 - 17 dienomis Rygoje. Sebastienas Loebas ir Timmy Hansenas, praėjusiais metais atitinkamai iškovoję pirmąją ir trečiąją vietas, kelia sau aukštus tikslus.

Pasirengimas etapui prasidėjo jau liepos pradžioje, kai Peugeot Hansen komanda išbandė ir suderino automobilį trasoje. Sebastienas Loebas tuo metu dalyvavo Šilko kelio (Silk Way Rally) lenktynėse, todėl šiam lenktynių etapui ruošėsi Timmy Hansenas vienas.

Lenktynininkai šiame ralio etape turi didelių lūkesčių. „Praėjusiais metais iškovojau pergalę pirmajame ralio kroso etape Rygoje. Šiais metais jaučiuosi užtikrintai. Manau, kad automobilis yra konkurencingas, o žiedinės trasos sąlygos mums yra palankios", - taip Loebas komentavo artėjantį savaitgalį.

Timmy Hansenas taip pat mano, kad bus geros rungtynės: „Trasa yra pačiame miesto centre, šalia parko - man patinka tos vietos ritmas, trasoje puikiai suderinti greitų posūkių ir techninio važiavimo etapai. Nekantriai laukiu Rygos rungtynių“. Praėjusiais metais Timmy iškovojo Rygoje trečiąją vietą.

FIA World RX 10-asis pasaulio čempionato etapas vyks Rygoje, legendinėje Bikernieki žiedinėje trasoje rugsėjo 16 - 17 dienomis. Pirmą kartą Rygos etapas buvo pažymėtas MM rungtynių kalendoriuje praėjusiais metais ir išrinktas geriausiai surengtu sezono raliu.