Veiklos nuoma

/image/85/4/peugeot-5008-0709styp-010.img.143854.jpg

Veiklos nuoma yra tinkama, jeigu Jūs neplanuojate tapti automobilio savininku, o pasibaigus sutarčiai, norėtumėte nuomoti kitą automobilį. Tokiu atveju finansavimo paslaugos tiekėjas automobilį registruoja savo vardu ir nustatytam laikotarpiui nuomoja automobilį. Jūs mokate kasmėnesines įmokas, o pasibaigus lizingo laikotarpiui galite grąžinti automobilį. Jūs taip pat turite galimybę įsigyti automobilį už likutinę vertę. Verta atkreipti dėmesį į tai, kad grąžinamas automobilis turi būti geros būklės ir atitikti numatytus reikalavimus.

Nuomos atveju gali būti taikomi ridos apribojimai. Tai reiškia, kad sutarties galiojimo pabaigoje automobilio rida negali viršyti sutartyje numatytosios ridos.

Lizingo paraiška & Reikalavimai pareiškėjui

 • Lizingo paraiška
 • Tipinis kredito kainos metinės normos pavyzdys

Lizingo paraiška

Privatus asmuo

Jūs esate pilnametis Lietuvos Respublikos pilietis arba turite ilgalaikį leidimą gyventi

Jūs turite pastovią darbovietę, kurioje dirbate ne trumpiau, kaip 6 mėnesius

Jūsų pajamos yra pakankamos esamiems kreditiniams įsipareigojimams ir kasdieniams poreikiams. Kaip nuolatines pajamas mes vertiname atlyginimą ir kitas įrodomas, nuolatines pajamas (pajamos už nuomą, dotacijos, stipendija ir t.t.) Visos kredito ir lizingo įmokos gali sudaryti nuo 30 iki 50 proc. grynųjų pajamų. Vertinamas ir pajamų dydis, ir išlaikomų asmenų skaičius.

Paraišką galite pildyti kartu su sutuoktiniu(-e) ar sugyventiniu(-e), kurie laiduotų lizingo įsipareigojimus. Tokiu atveju vertinamos abiejų asmenų pajamos.

Juridinis asmuo:

 • Pildoma elektroninė arba popierinė paraiška
 • Patikrinta metinė ataskaita už praėjusius finansinius metus
 • Ne senesnė, nei 120 dienų balanso ir pelno ataskaita
 • Esant laiduotojui, pateikiamas lapas su asmeniniais laiduotojo duomenimis
 • Komercinis pasiūlymas pirkti automobilį
 • Transporto priemonės įvertinimo aktas ir registracijos liudijimo kopija.

Tipinis kredito kainos metinės normos pavyzdys

Preliminarus kredito kainos metinės normos pavyzdys automobilių lizingui sudaro 3,77 proc. per metus, esant nurodytoms (pateikiamoms kaip pavyzdys) sąlygoms:

 • automobilio kaina su mokesčiais sudaro 15 000 eurų;
 • įnašas: 1 500 eurų (10 proc. automobilio kainos);
 • likutinė vertė – 25 proc. automobilio vertės;
 • naudojama kredito su mokesčiais suma – 13 500 eurų;

palūkanų norma – 3,00 proc. per metus nuo neišmokėto kredito (palūkanų normą sudaro 6 mėnesių „Euribor“ palūkanų norma + 3,00 proc. marža; 2016 metų kovo 10 dienos 6 mėnesių  „Euribor“ palūkanų norma sudarė –0,1410 proc. (skaičiuojant procentus, neigiama „Euribor“ reikšmė prilyginama nuliui); sutartyje fiksuota „Euribor“ reikšmė gali keistis kas šešis mėnesius, o marža fiksuojama iki sutarties pabaigos);

grąžinimas trunka penkerius metus, atliekant 60 mėnesinių anuiteto įmokų, kurios pirmuosius šešis mėnesius siekia 184,67 eurų.

administracinis mokestis sudaro 225 eurus ir sumokamas, sudarant sutartį.

Bendra kliento sumokama suma sudaro 16 602,55 eurus.

Lizingo periodu automobilis turi būti apdraustas „kasko“ ir privalomuoju civilinės atsakomybės draudimu. Skaičiuojant nebuvo įvertinta: galimos turto registracijos išlaidos, valstybinės rinkliavos, mokestis už įvertinamąjį aktą ir tai pat draudimo įmokos.

Ženkite tolyn