3D navigacijos sistema su interneto prieiga

/image/06/2/peugeot-3008-2016-226-fr.336062.jpg

LEISKITĖS VEDAMI

Iš naujo išraskite būdą keliauti su savo PEUGEOT. Navigacijos sistema su trijų matmenų žemėlapiais, balso atpažinimo funkcija, interneto prieiga ir realiuoju laiku pateikiama informacija jūsų kelionę perkelia į naują matmenį.

Palengvinant kiekvieną kelionės momentą, į PEUGEOT multimedijos sistemą buvo integruotos „Tom Tom“ paslaugos.

/image/06/3/capture-cran-nav-v2.241888.336063.jpg
  • Priklausomai nuo jūsų buvimo valstybės Europoje, matykite tikslų maršrutą trijų matmenų žemėlapyje. Pasinaudojant USB laikmenomis, visą naudojimosi laiką jūsų žemėlapiai bus atnaujinami keturis kartus per metus. Todėl jūs visuomet būsite teisingame kelyje.
  • Optimizuojant kelionės laiką, jūsų maršrutai bus automatiškai pritaikomi, atsižvelgiant į realiu laiku gaunamą eismo informaciją. Taip galima tiksliau nustatyti numatomą atvykimo laiką.
  • Su interneto prieigą turinčia 3D navigacijos sistema jūsų kelionės taps neprilygstamai lengvos! Reikia surasti degalinę su geriausiomis degalų kainomis? Laisvą stovėjimo vietą? Sužinoti oro sąlygas kelyje? Arba tiesiog paieškoti naudingo adreso (restorano, įmonės), o gal – įdomios lankytinos vietos? Tiesiog paklauskite savo 3D navigacijos sistemos su interneto prieiga! Balso atpažinimo funkcija leidžia sistemos paklausti apie ieškomą objektą, išlaikant jūsų rankas ant vairo. Net būdami užsienyje, galite klausti savo gimtąja kalba!

Visų šių paslaugų prenumerata apima 3 metus ir gali būti pratęsta (už papildomą mokestį) ilgesniam laikotarpiui. „PEUGEOT Connect SOS“ bei pagalbos sistemos su integruota SIM kortele veikia autonomiškai, nereikalaudama jokių sujungimo mokesčių.

PAPILDOMA PERSPĖJIMO APIE GREIČIO MATUOKLIUS FUNKCIJA

/image/06/4/capture-cran-nav-zone-de-danger.336064.jpg

Dar didesniam jūsų kelionės saugumui ir siekiant visuomet užtikrinti ramų vairavimą, PEUGEOT siūlo papildomą „SpeedCam Alerts“ funkciją.

Pavyzdžiui, šiuo metu Prancūzijoje perspėjantys garso ir vaizdo signalai perduodami, likus maždaug 400 metrų iki pavojaus zonų, įskaitant tikėtinas eismo įvykių vietas.

Kitose Europos valstybėse, kuriose tai leidžia įstatymai, 3D navigacijos sistema su interneto prieiga nurodo stacionarių arba mobiliųjų greičio matuoklių buvimo vietas, greičio matavimo sektorius arba šviesoforus su greičio matavimo funkcija.

MIRROR SCREEN

JŪSŲ IŠMANIOJO TELEFONO EKRANO VAIZDO PERDAVIMAS

„Mirror Screen“ funkcija jums suteikia galimybę naudotis bet kuriuo jūsų išmaniuoju telefonu, suderinamu su „Android Auto“ i , „Apple Carplay™“ i arba „MirrorLink®“ i, jas tiesiogiai valdant jūsų PEUGEOT jutikliniu ekranu.

SUŽINOKITE DAUGIAU