Teisinė „Peugeot“ informacija

Tęsti

  • 1 INFORMACIJA APIE PRODUKTUS IR PASLAUGS

1 INFORMACIJA APIE PRODUKTUS IR PASLAUGS

Šiame tinklalapyje panaudota informacija ir iliustracijos remiasi tinklalapio rengimo arba atnaujinimo metu esančiomis techninėmis charakteristikomis ir gali būti keičiamos, „Stafim PEUGEOT“ arba jo tinklui dėl to neprisiimant jokios atsakomybės. Tinklalapyje pavaizduotų automobilių įranga, priklausomai nuo versijos, gali būti standartinė arba siūloma už papildomą mokestį.

Gamintojui nuolatos vykdant pastovaus produktų tobulinimo programą, „Stafim PEUGEOT“ gali bet kuriuo momentu keisti technines charakteristikas, papildomą įrangą ir automobilių spalvas. Be to, dabartinės vaizdavimo technologijos neleidžia preciziškai tiksliai perteikti spalvų.

Šiame tinklalapyje rodomi automobiliai ir/arba jų versijos, papildoma įranga ir aksesuarai gali kisti, priklausomai nuo vienos ar kitos šalies rinkos ir gali būti nesiūloma visose šalyse.

Bet kuriuo atveju, šiame tinklalapyje pateikiama informacija yra bendrojo pobūdžio ir nesukelianti sutartinių įsipareigojimų. 2 PAPILDYMAS

„Stafim Peugeot“ pasilieka teisę be išankstinio perspėjimo tinklalapyje modifikuoti ir atnaujinti šias Bendrąsias sąlygas ir bet kuriuos nurodytus elementus, produktus, paslaugas.

Visi pakeitimai taikomi lankytojams, kurie turėtų atsižvelgti į Bendrąsias sąlygas kiekvieną kartą, prisijungdami prie tinklalapio.