PEUGEOT 308 GTi by PEUGEOT SPORT

308 gti

308 GTi BY PEUGEOT SPORT

PEUGEOT 308 GTi by PEUGEOT SPORT

PEUGEOT SPORT inžinieriai yra tiek pat aistringi, kiek ir reiklūs sportinių automobilių entuziastai. Štai kaip jiems pavyko sukurti ypatingą sportinį automobilį – PEUGEOT 308 GTi by PEUGEOT SPORT.

4 PRIEŽASTYS PASIRINKTI „308 GTi BY PEUGEOT SPORT“

GALINGAS GTi

peugeot_308gti

NEPRANOKSTAMI POJŪČIAI

peugeot_308gti

KOKYBĖ BE KOMPROMISŲ

peugeot_308gti

SUKURTAS „PEUGEOT SPORT“

peugeot_308gti

GALINGAS GTi

peugeot_308gti

 Grynakraujis ir elegantiškas, „308 GTi by PEUGEOT SPORT“ nuo pat pradžių palieka stiprius įspūdžius. Jo išskirtinai sportiškus bruožus sustiprina „Coupe Franche“ dviejų atspalvių nudažymo schema. Sykį patekę į vidų, jūs balansuosite ant radikalių potyrių ribos. 270 ir 250 AG versijose siūlomas 1,6 l THP S&S variklis, „Torsen®“ riboto slydimo diferencialas, reguliuojama važiuoklė, apgaubiančios sėdynės ir „PEUGEOT i-Cockpit®“ šį didelio pajėgumo automobilį daro su niekuo nesulyginamu

SUKURTAS „PEUGEOT SPORT“

peugeot_308gti

PEUGEOT SPORT gerai padirbėjo, kurdami naująjį „308 GTi by PEUGEOT SPORT“: jų tikslas buvo sukurti sportinį automobilį, kuris būtų vienu metu greitas, patikimas ir užtikrintų išskirtinį vairavimo malonumą. Pradedant važiuokle ir varikliu, nepamirštant stabdžių ir elektroninės įrangos, kiekvienas automobilio elementas turi savo rolę šiame iššūkyje. 

peugeot-308gti

 Reguliuojama važiuoklė, aukšto slėgio (200 barų) degalų įpurškimo sistema, išmetimo sistemos garsas ir „Torsen®“ riboto slydimo diferencialas naująjį 308 GTi paverčia švente ant keturių ratų! Nuo 0 iki 100 km/h jis įsibėgėja vos per 6,0 sekundės ir vienos mylios (1,6 km) atstumą įveikia vos per 25,3 sekundės.

NEPRANOKSTAMI POJŪČIAI

peugeot_308gti

Natūrali „PEUGEOT i-Cockpit®“ ergonomika idealiai dera su specialiai suderintais, automobilį su keliu jungiančiais komponentais. Nedidelis vairo ratas, akių lygyje esantis prietaisų skydelis ir didelis, 9,7" jutiklinis ekranas sudaro sąlygas saugiam, intuityviam vairavimui, kuris yra gyvybiškai svarbus tokių didelių galimybių automobiliui. Norėdami dar labiau sustiprinti jūsų vairavimo potyrius, paprasčiausiai įjunkite „Driver Sport“ paketą ir mėgaukitės išskirtinai sportiška aplinka.

KOKYBĖ BE KOMPROMISŲ

peugeot_308gti

PEUGEOT SPORT sukurtas kaip 208 GTi ir RCZ R įpėdinis, naujasis „308 GTi by PEUGEOT SPORT“ yra be kompromisų sportiškas, suderinantis aukščiausio lygio mechanikos tikslumą su kruopščiu požiūriu į kiekvieną detalę. Mūsų ryžtas jums pateikti tikrai išskirtinę kokybę neleido nieko praleisti pro pirštus.   

NUOTRAUKOS IR VAIZDO ĮRAŠAI

SURASKITE PREKYBOS ATSTOVĄ

Atrodo, nepavyksta atsisiųsti. Prašome pabandyti vėliau. Jeigu trukdžiai išlieka, susisiekite su mumis

KITOS VERSIJOS