i

PEUGEOT 2008

Peugeot 2008

Atraskite kompaktišką PEUGEOT 2008: tvirtą SUV išskirtiniu dizainu. Registruokitės bandomajam važiavimui!

3 PRIEŽASTYS PASIRINKTI NAUJĄJĮ PEUGEOT 2008 SUV AUTOMOBILĮ

VILIOJANTI SUV GALIA

peugeot_suv2008

INSTINKTYVAUS VAIRAVIMO POJŪTIS

peugeot_suv2008

KOKYBĖ BE KOMPROMISŲ

peugeot-2008

VILIOJANTI SUV GALIA

peugeot-2008

Stimuliuojantis ir malonus važiavimas, elegantiškas dizainas, kokybė be kompromisų – PEUGEOT yra pasiryžęs sužadinti dar intensyvesnius pojūčius. Kompaktinių SUV automobilių segmente iš minios išsiskiria naujasis SUV tipo PEUGEOT 2008. Pasiduokite jo neeilinio dizaino vilionėms, išgrynintai jėgai ir tvirtai bei rafinuotai asmenybei.

INSTINKTYVAUS VAIRAVIMO POJŪTIS

peugeot-2008

Naujasis, kompaktinis SUV tipo PEUGEOT 2008 prabangiomis medžiagomis ir rafinuota apdaila yra jūsų bilietas intensyviausiems potyriams. Įsitaisykite į „PEUGEOT i-Cockpit®“. Nedidelis vairo ratas, akių lygyje įrengtas prietaisų skydelis ir jutiklinis ekranas byloja apie jo gyvybingumą, intuityvumą bei saugumą, taip pat itin tikslų valdymą. 2008 siūlomas su plačia technologijų gama – pagalbinėmis vairavimo sistemomis, ryšio ir saugumo įranga.

KOKYBĖ BE KOMPROMISŲ

AUKŠTŲJŲ TECHNOLOGIJŲ SUV

Svarbiausiosios naujojo PEUGEOT 2008 vertybės yra jo veržlus siluetas ir kruopščiai kontroliuojamas svoris. Bet kokioms sąlygoms suderinta „BlueHDi“ ir „PureTech“ variklių gama, jums leis visiškai kontroliuoti jūsų degalų sąnaudas ir CO2 taršą.
 

EAT6

Jūs mėgausitės tolygiu, ekonomišku važiavimu su 6 laipsnių automatine EAT6 pavarų dėže, kuri užtikrina greitą, dažną ir tolygų pavarų perjungimą.

PEUGEOT 2008 ACTIVE PLUS SPECIALUS PASIŪLYMAS

2008 active plus

PEUGEOT 2008 ACTIVE PLUS PURE TECH 82  standartinė įranga;

  • Dviejų zonų automatinis oro kondicionierius
  • Nuolatinio greičio palaikymo sistema
  • LED priekiniai žibintai
  • 7 colių spalvotas jutiklinis ekranas
  • Šildomos priekinės sėdynės
  • 16 colių lieti ratlankiai
  • Elektra valdomi, šildomi galinio vaizdo veidrodėliai
  • + DOVANOJAME KASKO DRAUDIMĄ 1 METAMS

  • LIZINGO PASIŪLYMAI
  • If P&C Insurance AS - KASKO

Jei nuspręstumėte lizingu įsigyti 14 800 Eur vertės automobilį ir automobilio pardavėjui sumokėtumėte 2 960,00 Eur (20 proc.  turto vertės, įskaitant PVM) pradinę įmoką nuosavomis lėšomis, tai finansuojama suma būtų 11 840,00 Eur,  lizingo įmoka, mokama kiekvieną mėnesį, būtų 131,71 Eur. Bendra lizingo mokama suma (apskaičiuota įtraukus per lizingo laikotarpį mokėtinas lizingo palūkanas ir administravimo mokestį) būtų 12 828,36 Eur, darant prielaidą, kad Jūs esate klientas, kurio rizika pagal AB SEB banko rizikos vertinimo metodiką yra labai maža, lizingo sutarties terminas – 5 metai, valiuta – eurai, taikoma 2017 m. liepos 19 d. kintamųjų palūkanų norma – 1,90 proc. (palūkanų norma nurodyta taikant 1,9 proc. ir 6 mėn. EURIBOR kintamąsias palūkanas), likutinė turto vertė lizingo termino pabaigoje 4 736,00 Eur (32 proc.  turto vertės, įskaitant PVM). Bendra lizingo kainos metinė norma būtų 2,4 procento.

Tai finansavimo paslauga, kurią teikia AB SEB bankas. Su finansavimo sąlygomis susipažinkite www.seb.lt ir, jeigu reikia, pasikonsultuokite su  banko darbuotojais.

 

Automobilio draudimas galioja 12 mėn. nauja verte; išskaita 86€; papildomos įrangos draudimas 500€; nelaimingų atsitikimų draudimas 9000€; pagalbos kelyje paslauga; išskaita stiklo žalai yra netaikoma; nėra apribojimų vairuotojų amžiui ir stažui; papildomos automobilio apsaugos priemonės nėra reikalaujamos. Transporto priemonės (kasko) draudikas yra "If P&C Insurance AS" bendrovė Lietuvoje veikianti per filialą, adresas Žalgirio g. 88, LT-09303 Vilnius, kodas 302279548. Tel: 1620. Šis aprašymas yra trumpa Transporto priemonių draudimo sąlygų santrauka. Ji nėra laikoma draudimo taisyklių ar draudimo sutarties dalimi. Jūsų draudimo sutarties sąlygos yra įvardintos Jūsų draudimo liudijime (polise). Transporto priemonių draudimo taisykles Nr. 001 galite rasti www.if.lt.

NUOTRAUKOS IR VAIZDO ĮRAŠAI

SURASKITE PREKYBOS ATSTOVĄ

Atrodo, nepavyksta atsisiųsti. Prašome pabandyti vėliau. Jeigu trukdžiai išlieka, susisiekite su mumis

SUŽINOKITE DAUGIAU