2008 krosoveris

i

PEUGEOT 2008

Peugeot 2008

Atraskite kompaktišką PEUGEOT 2008: tvirtą SUV išskirtiniu dizainu. Registruokitės bandomajam važiavimui!

2008 active plus

PEUGEOT 2008 ACTIVE PLUS PURE TECH 82  standartinė įranga;

 • ŽIEMINĖS PADANGOS
 • DVIEJŲ ZONŲ AUTOMATINIS ORO KONDICIONIERIUS
 • NUOLATINIO GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA
 • LED PRIEKINIAI ŽIBINTAI
 • 7 COLIŲ SPALVOTAS JUTIKLINIS EKRANAS
 • "BLUETOOTH" LAISVŲ RANKŲ ĮRANGA, VALDYMAS NUO VAIRO
 • ŠILDOMOS PRIEKINĖS SĖDYNĖS
 • 16 COLIŲ LIETI RATLANKIAI
 • ELEKTRA VALDOMI, ŠILDOMI GALINIO VAIZDO VEIDRODĖLIAI
 • PRIEKINIAI RŪKO ŽIBINTAI
 • ESP STABILUMO KONTROLĖ + ASR
 • GALINIAI PARKAVIMO DAVIKLIAI

Jei nuspręstumėte lizingu įsigyti 14 800 Eur vertės automobilį ir automobilio pardavėjui sumokėtumėte 2 960,00 Eur (20 proc.  turto vertės, įskaitant PVM) pradinę įmoką nuosavomis lėšomis, tai finansuojama suma būtų 11 840,00 Eur,  lizingo įmoka, mokama kiekvieną mėnesį, būtų 131,71 Eur. Bendra lizingo mokama suma (apskaičiuota įtraukus per lizingo laikotarpį mokėtinas lizingo palūkanas ir administravimo mokestį) būtų 12 828,36 Eur, darant prielaidą, kad Jūs esate klientas, kurio rizika pagal AB SEB banko rizikos vertinimo metodiką yra labai maža, lizingo sutarties terminas – 5 metai, valiuta – eurai, taikoma 2017 m. liepos 19 d. kintamųjų palūkanų norma – 1,90 proc. (palūkanų norma nurodyta taikant 1,9 proc. ir 6 mėn. EURIBOR kintamąsias palūkanas), likutinė turto vertė lizingo termino pabaigoje 4 736,00 Eur (32 proc.  turto vertės, įskaitant PVM). Bendra lizingo kainos metinė norma būtų 2,4 procento.

3 PRIEŽASTYS PASIRINKTI NAUJĄJĮ PEUGEOT 2008 SUV AUTOMOBILĮ

VILIOJANTI SUV GALIA

peugeot_suv2008

INSTINKTYVAUS VAIRAVIMO POJŪTIS

peugeot_suv2008

KOKYBĖ BE KOMPROMISŲ

peugeot-2008

VILIOJANTI SUV GALIA

peugeot-2008

Stimuliuojantis ir malonus važiavimas, elegantiškas dizainas, kokybė be kompromisų – PEUGEOT yra pasiryžęs sužadinti dar intensyvesnius pojūčius. Kompaktinių SUV automobilių segmente iš minios išsiskiria naujasis SUV tipo PEUGEOT 2008. Pasiduokite jo neeilinio dizaino vilionėms, išgrynintai jėgai ir tvirtai bei rafinuotai asmenybei.

INSTINKTYVAUS VAIRAVIMO POJŪTIS

peugeot-2008

Naujasis, kompaktinis SUV tipo PEUGEOT 2008 prabangiomis medžiagomis ir rafinuota apdaila yra jūsų bilietas intensyviausiems potyriams. Įsitaisykite į „PEUGEOT i-Cockpit®“. Nedidelis vairo ratas, akių lygyje įrengtas prietaisų skydelis ir jutiklinis ekranas byloja apie jo gyvybingumą, intuityvumą bei saugumą, taip pat itin tikslų valdymą. 2008 siūlomas su plačia technologijų gama – pagalbinėmis vairavimo sistemomis, ryšio ir saugumo įranga.

KOKYBĖ BE KOMPROMISŲ

AUKŠTŲJŲ TECHNOLOGIJŲ SUV

Svarbiausiosios naujojo PEUGEOT 2008 vertybės yra jo veržlus siluetas ir kruopščiai kontroliuojamas svoris. Bet kokioms sąlygoms suderinta „BlueHDi“ ir „PureTech“ variklių gama, jums leis visiškai kontroliuoti jūsų degalų sąnaudas ir CO2 taršą.
 

EAT6

Jūs mėgausitės tolygiu, ekonomišku važiavimu su 6 laipsnių automatine EAT6 pavarų dėže, kuri užtikrina greitą, dažną ir tolygų pavarų perjungimą.

NUOTRAUKOS IR VAIZDO ĮRAŠAI

SURASKITE PREKYBOS ATSTOVĄ

Atrodo, nepavyksta atsisiųsti. Prašome pabandyti vėliau. Jeigu trukdžiai išlieka, susisiekite su mumis

SUŽINOKITE DAUGIAU