/image/85/7/par-2012-078-fr.14857.jpg

Būkite saugūs

PEUGEOT paslaugos internetu yra sukurtos palaikyti jūsų saugumą kelyje, nepriklausomai nuo to, ar jomis naudojatės, pasitelkdami automobilio įrangą, išmanųjį telefoną, planšetinį arba nešiojamą kompiuterį.

Kai negalite prarasti nė sekundės…

/image/13/7/508rxh-1407pc205.9137.jpg

Kai negalite prarasti nė sekundės, jūs galite pasikliauti „PEUGEOT Connect SOS“!

Įvykus eismo įvykiui, suveikia automatinė pagalbos skambučio funkcija, pranešanti įvykio vietą ir greitai iškviečianti pagalbą. (1).

Tiesiog paspauskite savo automobilyje įrengtą mygtuką, pranešdami apie eismo įvykį arba iškvieskite pagalbą.

2 pranešimo būdai

/image/57/1/peugeot-2008-2016-339-fr.16571.jpg

Automatinis pranešimas:

Užfiksavus susidūrimą, jūsų automobilis automatiškai skambina pagalbos telefonu. Jums nereikia nieko daryti. „PEUGEOT Connect SOS“ nedelsiant nustato jūsų automobilio buvimo vietą, kreipiasi į jus jūsų kalba (2) ir, jei reikia, paprašo atitinkamų tarnybų pagalbos.

/image/59/6/peugeot-508rxh-2014-052-fr.15596.jpg

Įprastas skambinimas:

Jūs pamatėte arba patekote į eismo įvykį?  Dvi sekundes palaikykite paspaudę prietaisų skydelyje įrengtą SOS mygtuką, akimirksniu susijungdami su „Peugeot Connect SOS“ skambučių centru.

Svarbi pastaba 1: * Remiantis bendrosiomis visų prekybos salonų tiekiamų paslaugų sąlygomis, paslaugų geografinė aprėptis tiesiogiai susijusi su technologinėmis ir techninėmis aplinkybėmis, konkrečiai – mobiliojo ryšio galimybėmis. „Peugeot Connect SOS“ paslauga šiuo metu teikiama Prancūzijoje, Vokietijoje, Italijoje, Ispanijoje, Didžiojoje Britanijoje, Belgijoje, Liuksemburge, Nyderlanduose, Portugalijoje, Austrijoje, Šveicarijoje, Lenkijoje ir Danijoje. Kitose Europos šalyse pagalbos skambučiai gali būti daromi vietine kalba, į vietines pagalbos tarnybas, nenurodant geografinės vietos.

Svarbi pastaba 2: Priklausomai nuo „Peugeot Connect SOS“ paslaugos geografinės aprėpties ir oficialios vietinės kalbos, kurią parenka automobilio savininkas.

Svarbi pastaba 3: Automobilio pagalbos skambučio sistema, kurią naudoja „Peugeot Automobiles“, Prancūzijoje yra sertifikuota kaip atitinkanti Prancūzijos nacionalinės gaisrų ir pagalbos konferencijos (CNSIS) prie Prancūzijos Civilinės saugos ir saugumo departamento reikalavimus.

Išlaikykite koncentraciją į kelią

/image/08/4/peugeot208-conducteur-2015-01.9084.jpg

PEUGEOT internetu teikiamos paslaugos yra sukurtos specialiai naudojimui automobiliuose. Jos yra pilnai integruotos, jomis lengva ir visiškai saugu naudotis. Automobilyje įrengtas didelis (7'') jutiklinis ekranas ir specialiai sukurtos programos suteikia galimybę išlaikyti į kelią sutelktą dėmesį.  

/image/85/9/peugeot-308-2013-249-fr.14859.jpg

Su „PEUGEOT Connect“ vairuodami saugiai naudokitės internetu

„PEUGEOT Connect“ programos buvo specialiai sukurtos naudojimui su jūsų PEUGEOT 7 colių įstrižainės jutikliniu ekranu. Kiekvienoje programoje jūs galite mygtuko paspaudimu įjungti maršruto rodymą iki kelionės tikslo arba pradėti telefono skambutį.

/image/86/1/mirror-screen-2-1a.14861.jpg

Su „Mirror Screen“ važiuokite be papildomų rūpesčių

Vairuodami jūs galite naudotis suderinamomis programomis jūsų išmaniajame telefone*, nė neprisiliesdami prie jo.

Tik sertifikuotos „MirrorLink™“ programos veiks tiek automobiliui važiuojant, tiek stovint.

Išmanųjį telefoną prijungus prie jūsų automobilio, programų išvaizda bus pritaikyta naudojimui vairuojant.

/image/86/3/peugeot-lifestyle-1505pc-1004.14863.jpg

„Bluetooth“ ryšys leidžia būti pasiekiamu net kelionės metu

Pasinaudokite „Bluetooth®“ technologija, susiedami savo mobilųjį telefoną su jūsų PEUGEOT. Nereikalaudama jokio prisilietimo, „Bluetooth®“ laisvų rankų įranga automatiškai atpažįsta telefoną ir jums suteikia galimybę jį valdyti prietaisų skydelyje esančiais mygtukais. Tuomet skambučiai transliuojami su jūsų PEUGEOT garso aparatūros pagalba.

(*): Tam, kad „Mirror Screen“ sistema veiktų tinkamai, reikalingi suderinami išmanieji telefonai ir programos. PEUGEOT negali prisiimti jokios atsakomybės, kylančios dėl nesuderinamumo, išmaniųjų telefonų veikimo sutrikimo, atnaujinimų ar instaliuotos programinės įrangos.

Numatykite pavojus ir išvenkite jų

/image/56/9/peugeot-308-2015-022-fr.16569.jpg

PEUGEOT internetu teikiamos paslaugos padeda palaikyti jūsų apsaugą ir saugumą tiek vagystės, tiek eismo keliamų pavojų atžvilgiu.

Išlaikykite pasitikėjimą prie vairo

/image/08/8/peugeot308sw-familiale-2015-01.9088.jpg

„PEUGEOT Connect services“ suteikia galimybę vairuoti, bet kuriuo metu išvengiant rūpesčio dėl automobilio techninės būklės ir jo buvimo vietos.

/image/86/7/peugeot-lifestyle-1505pc-nik4533.14867.jpg

„PEUGEOT Connect Assistance“ – jūsų pastovus angelas sargas

Eismo įvykio atveju „PEUGEOT Connect Assistance“ gali jus tiesiogiai sujungti su 24/7 režimu veikiančia „Peugeot“ pagalbos tarnyba.

Tiesiog 2 sekundes palaikykite paspaudę prietaisų skydelyje esantį mygtuką su liūto simboliu!

NB: užmezgus ryšį, „PEUGEOT Assistance“ paslaugos veikia, atsižvelgiant į garantinės arba paslaugų sutarties nuostatas ir sąlygas.

/image/86/9/connect-packs-2-1a.14869.jpg

„Peugeot Connect“ paketai – virtualus žurnalas

Virtualiame „Monitoring Pack“ žurnale jums pranešama:  

apie laiką arba nuvažiuotą atstumą (priklausomai nuo automobilio naudojimo), liekantį iki artimiausios priežiūros, prietaisų skydelio duomenis (degalų lygį, jų atsargas kilometrams kelio, t.t.) ir pagal svarbą suskirstytus perspėjimus (saugumo, pavojaus), pateikiant atitinkamas rekomendacijas.