Važiavimo valdymo sistemos

/image/89/7/wk3816-technologie-1210x370.143897.jpg

Važiavimo valdymo sistemos

Mėgaukitės neprilygstamai gera vairavimo patirtimi, kurią sukuria PEUGEOT technologijos, sumanytos, siekiant padidinti komfortą ir nepaliaujamai augantis naujovių asortimentas.

PEUGEOT i-Cockpit

/image/89/3/i-cockpit.143893.jpg

„PEUGEOT i-Cockpit“ modifikuoja vairuotojo sėdėsenos architektūrą, suteikdamas visiškai naujus vairavimo potyrius. Sukurtas, tenkinant išskirtinai reiklios specifikos poreikius, jis siūlo intuityvią prieigą prie visų funkcijų.

Nedidelis vairo ratas geriau suimamas rankomis ir suteikia galimybę tiksliau perduoti vairuotojo komandas. Akių lygyje esantis prietaisų skydelis vairuotojams leidžia visą svarbiausią informaciją sužinoti, niekuomet neatitraukiant akių nuo kelio. Nauja centrinė konsolė ir didelis, 9.7" jutiklinis ekranas sukuria švarią, neperkrautą vairuotojo aplinką.

Panaudojus mažiau mygtukų, nei kada nors anksčiau ir aukščiausios kokybės medžiagas, „PEUGEOT i-Cockpit“ atrodo kaip unikalus ir neprilygstamas automobilių industrijos kūrinys. Išskirtinis, kaip mat atpažįstamas, stilius 2013 metais vykusiame 29-ame Tarptautiniame automobilių festivalyje laimėjo Patraukliausio interjero apdovanojimą.

EKRANAS AKIŲ LYGYJE

Ekranas akių lygyje (pastaba : Priklausomai nuo pasirinktos versijos – standartinėje arba papildomoje įrangoje, arba visai nesiūlomas) jums suteikia vairavimui svarbiausią informaciją, niekada neatitraukiant akių nuo kelio. Svarbiausi duomenys yra pateikiami spalvotame atlenkiamame skydelyje, esančiame tiesiai jūsų regos lauke, jums nuolat rodant jūsų greitį, atstumą iki kitų automobilių, pastovaus greičio palaikymo arba ribojimo sistemos duomenis ( pastaba: Priklausomai nuo pasirinktos versijos – standartinis arba siūlomas papildomai.) ir navigacijos sistemos informaciją (pastaba : Galimas su SMEG+ jutikliniu ekranu. ).

PAGALBA PARKUOJANT

„Park Assist“ technologija vadovauja, parkuojant automobilį, supaprastindama jūsų manevrus – statant automobilį lygiagrečiai, statmenai arba kampu.

Priekyje, gale ir abiejuose šonuose esantys ultragarso jutikliai nustato stovėjimo vietų matmenis, numato idealią trajektoriją, perima vairo rato valdymą ir jums suteikia garso ir vaizdo informaciją apie stovėjimo vietą.

Tuo metu jūs valdote akceleratorių ir stabdžius, pavaras ir sankabą (automobilyje su mechanine transmisija). Panorėję patys valdyti vairo ratą, bet kuriuo momentu galite tai padaryti, paprasčiausiai jį paimdami.

HILL ASSIST

 „Hill Assist“ technologija palengvina pajudėjimą arba manevravimą įkalnėje.

Jums sustojus nuolydyje (>3 proc.), „Hill Assist“ trumpam sulaiko automobilį (maždaug porą sekundžių), jums suteikdama galimybę koją perkelti nuo stabdžių ant akceleratoriaus pedalo.

SALONO ORO VALYMO SISTEMA

/image/89/4/508_1407pc217.143894.jpg

Specialiai sukurta EXALT koncepciniam automobiliui, „Pure Blue“ technologija visiems automobilyje esantiems asmenims garantuoja maksimalų komfortą. Automobiliui stovint arba esant tuščiam, „Pure Blue“ išvalo saloną, pasinaudodamas baktericidus ir fungicidus.

Automobiliui važiuojant, aktyvus filtras išvalo į saloną patenkantį orą, eliminuodamas kenksmingus organinius junginius ir smulkiąsias daleles. Dėl to kelionės metu, nepriklausomai nuo aplinkybių, automobilyje esantys žmonės visuomet aprūpinami šviežiu ir švariu oru.

PASTOVAUS GREIČIO PALAIKYMO SISTEMA

Vairuotojai gali pasinaudoti pastovaus greičio palaikymo technologija, nustatydami maksimalų greitį. Tuomet automobilis automatiškai laikysis šios ribos, supaprastindamas vairavimą.

GRIP CONTROL

/image/89/5/peugeot_par_2013_059_fr.143895.jpg
/image/89/6/peugeot_3008_2013_019_fr.143896.jpg

Su slydimą ribojančia sistema ir M+S tipo padangomis, „Grip Control“ (pastaba: Siūloma papildomai, priklausomai nuo pasirinktos versijos) jūsų automobiliui bet kurioje situacijoje suteikia padidintą sukibimą.

Salone esantis valdiklis leidžia jums pasirinkti geriausiai esamoms kelio sąlygoms tinkamą važiavimo režimą – ar tai būtų sniegas, purvas, ar smėlis. Jūsų PEUGEOT tiesiogiai prisitaikys prie jūsų pasirinkto grunto, jums leisdamas važiuoti saugiau ir labiau užtikrintai (pastaba: Jūs turite parinkti savo greitį, atsižvelgdami į gruntą).

ACTIVE CITY BREAK

„Active City Break“ yra avarinio stabdymo sistema, sukurta sumažinti nežymių susidūrimų, kurie kyla, nedideliu greičiu važiuojant mieste, riziką. Ji naudoja po priekiniu stiklu įrengtą ir kliūtis aptinkantį lazerio jutiklį. Jutikliui užfiksavus bet kokio susidūrimo riziką, jis automatiškai įjungia stabdžius. Ši sistema veikia, važiuojant mažesniu, nei 30 km/h greičiu.

PERSPĖJIMAS LAIKYTIS ATSTUMO

Siekiant visuomet palaikyti saugų atstumą, „Distance Alert®“ sistema akių lygio ekrane praneš apie tai, kaip priartėjote prie priekyje važiuojančio automobilio. Mygtuko paspaudimu jūs galite nustatyti minimalų atstumą, sistemai nurodydami jus perspėti vizualiniu signalu apie pavojingai sumažėjusį atstumą.

AKLOSIOS ZONOS STEBĖJIMO SISTEMA

Pasinaudodama priekiniame ir galiniame buferiuose įrengtais atstumo jutikliais, aklosios zonos stebėjimo sistema važiuojančio automobilio vairuotoją perspėja apie aklojoje zonoje atsidūrusius kitus automobilius, įžiebdama signalą prietaisų skydelyje arba šoniniuose veidrodėliuose esančius oranžinius šviesos signalus.

/image/89/8/peugeot-travel-2016-143-fr.97059.19.143898.jpg

ĮSPĖJIMO APIE IŠVAŽIAVIMĄ IŠ EISMO JUOSTOS SISTEMA

Važiuojant 80 km/h arba didesniu greičiu įspėjimo apie išvažiavimo iš eismo juostos sistema perspėja vairuotoją apie netikėtai iš eismo juostos išvažiuojantį automobilį.

Jeigu automobilis išvažiuoja iš eismo juostos nerodydamas posūkio, vairuotojas yra kaip mat perspėjamas vibracijomis kairėje arba dešinėje sėdynės pusėje, priklausomai nuo to, kuria kryptimi automobilis nuklydo. Tai leidžia vairuotojui koreguoti automobilio trajektoriją ir grąžinti jį į eismo juostą.

Šios patentuotos technologijos pagrindas yra šeši infraraudonųjų spindulių jutikliai, galintys fiksuoti kelius ženklinančias linijas. Tai itin naudinga, vairuotojui pervargus (pastaba: Savo pačių saugumui, prašome laiku pastebėti savo pirmuosius nuovargio požymius, kas dvi valandas sustodami pailsėti ir visuomet išlaikydami savo budrumą) arba laikinai praradus dėmesį.

GREIČIO RIBOTUVAS

PEUGEOT greičio ribotuvas jums leidžia nustatyti jūsų automobilio maksimalaus greičio standartą. Jeigu važiuodami pasieksite šį greitį, akceleratoriaus pedalas nebeleis greitėti ir viršyti greičio ribojimo(pastaba: Ši funkcija gali būti išjungta bet kuriuo metu.).