/image/93/2/wk3816-technologie-1210x370.143932.jpg

Ryšys

Sužinokite apie visą ryšių pasaulį! Sužinokite apie naujas „PEUGEOT Connect“ programas ir funkcijas, kurios betarpiškai įsilieja į jūsų vairavimo kasdienybę, padidindamos važiavimo malonumą ir saugumą.

„PEUGEOT CONNECT“ PROGRAMOS

/image/92/4/508rxh_1407pc205.143924.jpg

 „PEUGEOT Connect“ programos. Priklausomai nuo šalies arba automobilio įrangos, šios paslaugos gali būti neteikiamos, siūlomos papildomai arba bazinėje įrangoje. PEUGEOT 208 ir 2008 modeliuose su jutikliniais ekranais šios paslaugos siūlomos už papildomus 199 eurus, įskaitant PVM.

Po 2014 metų liepos mėnesio pagamintuose PEUGEOT 208 ir 2008 modeliuose bei naujuosiuose 308 ir 508 modeliuose su jutikliniu ekranu bei navigacijos įranga šios paslaugos siūlomos už papildomus 379 eurus, įskaitant PVM. Ši kaina apima pirmųjų metų prenumeratą (pirminis prenumeratos paketas apima „Peugeot Connect USB & 3G“ jungtį bei 1 metų prieigą prie paslaugų, įskaitant ryšių duomenis). Saugumo sumetimais kai kurios programos arba funkcijos veikia tik stovinčiame automobilyje. Pasiūlymai tiekiami tik privatiems klientams. Prenumerata leidžia naudotis PEUGEOT tinklu. Tai yra interneto prieigą turinčių programų paketas, skirtas interaktyviuoju būdu palengvinti jūsų keliones.

Paprastai naudojamos ir betarpiškai integruotos į jūsų kasdienį vairavimą, šios programos rodomos tiesiogiai jūsų automobilio jutikliniame ekrane.

Programos yra įvairios, skirtingos ir itin lengvai pritaikomos. Jos suteikia vis daugiau galimybių kiekvieną kelionę priderinti prie savo poreikių.

– „Coyote“ (pastaba: Paslauga siūloma po 2014 metų liepos pagamintuose PEUGEOT 208 ir 2008 modeliuose ir naujuosiuose 308 bei 508 modeliuose su jutikliniais ekranais) perspėja apie pavojingas zonas, leisdamos jose atitinkamai priderinti savo vairavimo stilių.
– „Parking“ nurodo jūsų apylinkėse esančias stovėjimo aikšteles.
– „Guide Michelin“ ir „Trip Advisor“ jums praneš apie pakeliui arba netoli kelionės tikslo esančius restoranus ir viešbučius.
– „Carburant“ jums leis sužinoti apie netoliese esančias degalines ir nurodo, kurioje iš jų yra pigiausi degalai
– „Michelin Voyage“ jus kviečia tyrinėti pačius patraukliausius, šalia jūsų maršruto esančius, turistinius objektus
– Kai jums prireiks profesionalo pagalbos, „Geltonieji puslapiai“ leis jį netoliese susirasti
– „Michelin Traffic“ jums padės išvengti transporto spūsčių, realiu laiku suteikdama eismo informaciją ir pasiūlydama alternatyvius kelius
– Tegu lyja ar šviečia saulė – oro programa leis žinoti, kokių oro sąlygų galite tikėtis savo kelionėje – „ViaMichelin“ jus saugiai nuves į kelionės tikslą
– „Tellmewhere“ pateikia vietinius žemėlapius, leisdama sužinoti jūsų apsilankymui tinkamiausias vietas.
– „MyPeugeot“ jums praneša viską, ką reikia žinoti apie tinkamą jūsų automobilio priežiūrą.
– Apsilankykite parduotuvėje, kurioje galite atsisiųsti naujas programas Kai kuriose šalyse siūlomos specialios programos, apjungiančios šias paslaugas.

FAP

/image/92/2/peugeot_308_2013_249_fr.143922.jpg

BlueHDi“ technologija optimizuoja degalų sąnaudas, pasitelkdama SCR (atrankinės katalitinės neutralizacijos) ir FAP (kietųjų dalelių filtro) technologijas. SCR ir FAP sistemos leidžia:

  • Sumažinti NOx (azoto oksidų) taršą iki 90 proc.
  • Pašalinti iki 99,9 proc. kietųjų dalelių.
  • Optimizuoti CO₂ taršą ir degalų sąnaudas (iki –4 proc., lyginant su Еurо-5 varikliais).
  • Dėl gebėjimo veikti žemoje temperatūroje – paspartinti dujų valymo sistemos veikimą po variklio užvedimo.

PEUGEOT CONNECT SOS

/image/92/3/peugeot_508rxh_2014_052_fr.143923.jpg

Daugiau, nei milijone automobilių įrengta „PEUGEOT Connect SOS“ funkcija(pastaba:Galimybė priklauso nuo šalies; siūloma nemokamai visuose automobiliuose su geolokaciniu ryšio moduliu, automobilio užsakymo metu pripažįstant bendrąsias naudojimosi sąlygas.) – mūsų geolokacinė pagalbos funkcija. „Peugeot“ yra visiškai įsipareigojęs užtikrinti maksimalų jūsų ir jūsų keleivių saugumą.

„PEUGEOT Connect SOS“ yra geolokacinė pagalbos paslauga, suteikiama 24/7 režimu(pastaba:Atsižvelgiant į bendrąsias naudojimosi sąlygas, su kuriomis galima susipažinti prekybos centruose ir atsižvelgiant į techninius ir technologinius ribojimus, ypatingai – mobiliojo ryšio galimybę. „Peugeot Connect SOS“ paslauga šiuo metu teikiama Prancūzijoje, Vokietijoje, Italijoje, Ispanijoje, Didžiojoje Britanijoje, Belgijoje, Liuksemburge, Nyderlanduose, Portugalijoje, Austrijoje, Šveicarijoje, Lenkijoje ir Danijoje. Kitose Europos šalyse yra galimybė atlikti pagalbos skambučius atitinkamoms pagalbos tarnyboms, vietine kalba, nenurodant geolokacijos.), be jokios papildomos prenumeratos. Kviečiant pagalbą bet kurioje situacijoje (įvykus eismo įvykiui, alpstant arba užpuolus automobilį) sistema mums leidžia pasiųsti preciziškai tikslią pagalbos žinutę.

„PEUGEOT Connect SOS“ gali veikti vienu iš dviejų būdų: – Automatiškai: suveikus saugos pagalvėms arba saugos diržų įtempikliams, jūsų automobilis automatiškai pradės pagalbos skambutį. Tokiu atveju jūsų įsikišimas bus nereikalingas. Nedelsiant nustatoma jūsų buvimo vieta, o „PEUGEOT Connect SOS“ operatorius su jumis bendrauja jūsų paties kalba(pastaba:Priklausomai nuo „PEUGEOT Connect SOS“ veikimo geografinės aprėpties ir automobilio savininko pasirinktos oficialios kalbos.) ir kaip mat pasiunčia tinkamiausią pagalbą. – Rankiniu būdu: jeigu jūs matote arba išgyvenate alpimą, incidentą galinčią sukelti kritinę situaciją, arba pavojingą užpuolimą, tiesiog įjunkite rankinį pagalbos skambutį, paspausdami jūsų automobilio prietaisų skyde esantį SOS mygtuką ir jūs iš karto būsite sujungti su „PEUGEOT Connect SOS“ skambučių centru.

„BlueHDi“ varikliai

Naujajame PEUGEOT 208 naudojami taršos standartą Euro 6 atitinkantys „BlueHDi“ varikliai. „BlueHDi“ varikliai suderina didelį efektyvumą, optimalias degalų sąnaudas ir sumažintą kenksmingų medžiagų emisiją. Naujajame PEUGEOT 208 modelyje CO₂ tarša neviršija 95 g/km, o degalų sąnaudos – 3,6 l/100 km. Tai „1.6L BlueHDi“ variklių gamą padaro pačia ekonomiškiausia ir efektyviausia dyzelinių variklių rinkoje. 75 ir 100 AG versijos pasižymi mažomis degalų sąnaudomis ir rekordiškai maža, 79 g/km siekiančia CO₂ tarša. Visos versijos, išskyrus „1.6L BlueHDi 75“, gaminamos su sustiprintą starterį turinčia „Stop&Start“ sistema.

PEUGEOT CONNECT PAGALBA

/image/93/3/508rxh_1407pc205.143933.jpg

„PEUGEOT Connect“ pagalba(pastaba:„PEUGEOT Connect“ pagalbos paslauga nereikalauja prenumeratos ir neapima papildomų mokesčių; ji veikia automobiliuose, kuriuose yra „PEUGEOT Connect“ įranga su viena iš nurodytų navigacijos sistemų: WIP Com arba WIP Com 3D) yra GPS pagrindu veikianti pagalbos sistema, susieta su jūsų automobilio tiekiamais duomenimis ir skirta kaip įmanoma greičiau suteikti pagalbą.

Nepriklausomai nuo buvimo vietos, gedimo atveju paprasčiausiai paspauskite jūsų prietaisų skydelyje esantį mygtuką su liūto simboliu ir jūs būsite sujungtas su 24/7 režimu veikiančia „Peugeot“ pagalbos tarnyba. Su jumis bendraujantis operatorius turės realiu laiku teikiamą informaciją apie jūsų buvimo vietą ir apie automobilį. Atlikus nuotolinį automobilio būklės įvertinimą, operatorius tiesiai pas jus išsiųs atitinkamą mechaniką(pastaba:Atsižvelgiant į bendrąsias naudojimosi sąlygas, su kuriomis galima susipažinti prekybos centruose ir atsižvelgiant į techninius ir technologinius ribojimus, ypatingai – mobiliojo ryšio galimybę. „Peugeot Connect SOS“ paslauga šiuo metu teikiama Prancūzijoje, Vokietijoje, Italijoje, Ispanijoje, Didžiojoje Britanijoje, Belgijoje, Liuksemburge, Nyderlanduose, Portugalijoje, Austrijoje ir Šveicarijoje. Kitose šalyse galima susisiekti, neperduodant automobilio buvimo vietos duomenų.

LINK MYPEUGEOT

 „Link MyPeugeot“ jums suteikia galimybę ir toliau mėgautis savo vairavimo potyriais, net išlipus iš automobilio.

Jo paprasta, intuityvi sąsaja siūlo naudotis visa išmanių ir praktiškų funkcijų gausa.

„Locate my car“(pastaba:Reikalauja išmaniojo telefono su įdiegta navigacijos programa ir interneto prieiga. ) padeda surasti pastatytą automobilį, o „Continue to navigate“(pastaba:Automobiliams su jutikliniu ekranu ir navigacijos funkcija, priedo turint išmanųjį telefoną su įdiegta navigacijos programa ir interneto prieiga. ) nurodo kelią, kurį ketinate užbaigti pėsčiomis. Taip pat yra galimybė optimizuoti degalų sąnaudas, naudojantis ankstesnių kelionių statistika ir palyginant kiekvienos kelionės kaštus. Priedo – funkcija, įsimenanti priežiūros terminus. Taip ji padeda maksimaliai padidinti jūsų saugumą ir palaikyti jūsų automobilio vertę(Pastaba:Šie priminimai ir perspėjimai jokiu būdu neturėtų iškreipti jūsų automobilio priežiūros žurnalo ir naudojimosi instrukcijos turinio, kurį jūs turėtumėte stebėti.).

„Link MyPeugeot“ naudojasi „Bluetooth®“ ryšiu bei jutikliniu ekranu, įrengtu 208 ir 2008 modeliuose, taip pat naujuosiuose 308 ir 508 modeliuose, variklio išjungimo momentu perduodant automobilio duomenis(pastaba: Pirmą kartą užvedus automobilį, būtina įvesti jo registracijos dokumentuose nurodytą kėbulo identifikavimo numerį (VIN), siekiant užtikrinti saugų ryšį tarp jūsų išmaniojo telefono ir jūsų 208, 2008, naujojo 308 arba naujojo 508. Mes rekomenduojame šiuos veiksmus atlikti stovinčiame automobilyje.).

„Link MyPeugeot“ yra suderinama su išmaniaisiais telefonais, naudojančiais „iOS 6“, arba naujesnę, taip pat „Android 2.3“, arba naujesnę programinę įrangą. Norėdami daugiau sužinoti apie „Link MyPeugeot“, prašome apsilankyti mūsų tinklalapyje http://services.peugeot.fr/link-mypeugeot/.

MIRROR SCREEN

/image/93/1/wk2916-mirror-sceen-640x480.143931.jpg

 „Mirror Screen“ suteikia galimybę automobilio jutiklinio ekrano pagalba naudotis jūsų išmaniajame telefone įdiegtomis programomis. Ji galima automobiliuose su jutikliniu ekranu ir „Mirror Screen“ funkcija, kuri, priklausomai nuo įrangos lygio, siūloma kaip bazinės arba papildomos įrangos dalis. Su „Mirror Screen“ suderinamos programos yra sukurtos, siekiant pagerinti jūsų gerbūvį kelyje.

„Mirror Screen“ yra derinama su „Android“ ir „iOS“ operacinėmis sistemomis, pasinaudojant „MirrorLink®“ ir „Apple CarPlayTM“ technologijomis. „Mirror Screen“ funkcija nereikalauja nei prenumeratos, nei papildomų mokesčių.

SCAN MYPEUGEOT

 „Scan MyPeugeot“(pastaba:Reikalauja suderinamo išmaniojo telefono.) programa atstoja jūsų išmaniajame telefone esančią interaktyvią jūsų automobilio naudojimosi instrukciją.

Jeigu jums kyla klausimai dėl kurios nors jūsų „Peugeot“ salono arba išorės ypatybės, paprasčiausiai nuskenuokite ją savo išmaniuoju telefonu!

Pasinaudodama nuotraukų atpažinimo funkcija, „Scan MyPeugeot“ nustatys jus dominančią įrangą ir automatiškai telefono ekrane pateiks atitinkamą instrukcijos skyrių.

Jūs taip pat galite pasinaudoti „perspėjimo lempučių“ skyriumi, kuris jums atskleis bet kurio gauto įspėjimo priežastis ir reikšmę, suteikiant galimybę imtis atitinkamų veiksmų.

„Scan MyPeugeot“ programos privalumai:

  • Vaizdinis atpažinimas
  • Duomenys atsisiunčiami „WiFi“ ryšiu, tačiau galima naudotis ir jūsų mobilaus ryšio tinklu (3G/4G).
  • Galima naudotis be interneto prieigos
  • Perspėjimo lempučių instrukcija
  • Visomis funkcijomis galima naudotis dviem būdais: tiek skenuojant, tiek renkantis iliustruotų ikonų turinį.
  •  Suderinama su „iOS 6.1“ arba naujesne [„Android 2.3“ arba naujesne] programine įranga. Taip pat galima naudoti „iPad“ renginiuose (optimizuota mažesnei, nei „Retina“ ekranų raiškai).