ONYX DVIRATIS IR MOTOROLERIS: HIBRIDAI IR FUTURISTINIAI

/image/49/7/peugeot-onyx-concept-home.44329.246497.jpg

ONYX

CONCEPT BIKE

/image/51/5/peugeot-onyx-concept-bike-600.44349.246515.jpg

Koncepciniam Onyx dviračiui Peugeot Dviračių dizainerius įkvėpė Onyx, kad sukurtų CLM (kalnų) dviratį, kuris moderniu ir veiksmingu stiliumi projektuotų prekių ženklą į ateitį.

Įtemptos ir monolitiniame anglies pluošto rėme suvaldytos linijos optimizuoja koncepcinio Onyx dviračio aerodinamiką. Pagaminti iš tos pačios medžiagos, 800 mm aukščio ratai ir balnelio iškyša suprojektuoti taip, kad prisidėtų prie bendro efektyvumo. Niekas nesutrukdys kelionėms!

Taigi laidai, stabdžiai ir baterija yra visiškai integruoti. Pastaroji teikia energiją vairuotojui ant „lėktuvo sparno“, kur dviratininkas intuityviai randa elektrines komandas greičių perjungimui.

CONCEPT SCOOTER

/image/51/6/peugeot-onyx-concept-scooter-600.44350.246516.jpg

Miestai plečiasi, o su jais ir keliavimo priemonių pasiūla. Tarp motorinio 2-račio ir automobilio, koncepcinis Onyx motoroleris siūlo originalią ir naujovišką alternatyvą ant 3 ratų, galinčią transformuotis į motociklą arba į motorolerį pagal poreikį ir pagal norą.

Pasiskolinęs tos pačios markės automobilių stiliaus kodus, šis supermotoroleris du viename demonstruoja atletišką siluetą su skulptūrinėmis linijomis ir itin plačia galine padanga 200/50 R17, perteikiančia motociklų sporto dvasią.

Suprojektuotas didelėms erdvėms, sumanytas miestui, išmanusis Concept Scooter Onyx dizainas leidžia jo vairuotojui pasirinkti tarp motociklo arba motorolerio režimo. Taip jis siūlo 2 režimus, derindamas vairavimo malonumą su praktiškumu.